Znany zawodnik może stracić oko po walce! DRASTYCZNE WIDEO wyciekło do sieci

2020-05-21 10:33 DaO
Rey Misterio
Autor: YouTube Rey Misterio

Sporty walki obarczone są ogromnym ryzykiem. Już niejednokrotnie byliśmy świadkami potwornych nokautów, które kończyły się tragicznie. Zawodnicy są świadomi niebezpieczeństwa, ale dzięki ciężkim treningom ich ciało jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Nie ma jednak sposobu na ustrzeżenie się przed niektórymi urazami. W jednej z walk wrestlingu doszło do bardzo drastycznych scen, które mogą mieć poważne konsekwencje.

Wrestling w Stanach Zjednoczonych bije rekordy popularności. Gale oglądają miliony fanów, a zawodnicy mają ogromną rzeszę fanów. Kibicom nie przeszkadza to, że walki nie toczą się naprawdę i o rozlewie krwi nie ma mowy. Wszystko jest doskonale zaplanowane. Nie ma jednak wątpliwości, że zapaśnicy muszą być znakomicie wytrenowani i znać się na fachu.

Klub za zabawki erotyczne zapłaci OGROMNE pieniądze. Ta akcja przejdzie do historii

Wystarczy bowiem jeden zły ruch, aby wyrządzić koledze ogromną krzywdę. Doszło do tego podczas jednej z ostatnich gal RAW's Monday Night. W jednym ze starć Rey Misterio, popularny meksykański zawodnik zmierzył się z Seth'em Rollins'em. Do pewnego momentu wszystko szło "zgodnie z planem". W pewnej chwili doszło jednak do drastycznych scen.

Tragiczna ŚMIERĆ gwiazdora podczas zabawy z synem w morzu! Odnaleziono jego ciało

Rollins złapał za głowę swojego rywala i zaczął dociskać nią do metalowego podestu. Jego róg wbił się w oko Misterio. Doprowadziło to do rozcięcia oraz uszkodzenia oka. Uraz Meksykanina okazał się bardzo poważny. Lekarze poinformowali, że grozi mu nawet utrata oka. Na razie muszą jednak poczekać, aż ustąpi stan zapalny. Wówczas będzie można stwierdzić, do jak poważnych uszkodzeń doszło. Nagranie z tych drastycznych momentów trafiło do sieci.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj