Andrzej Gołota

i

Autor: PAPARA69

Andrzej Gołota na tajemniczym spotkaniu w Warszawie! Wiemy z kim, Andrew szykuje bombę? ZDJĘCIA PAPARAZZI

2022-06-20 17:44

Andrzej Gołota spędza czas w Polsce i nie próżnuje. Legendarny bokser wybrał się na galę do Jędrzejowa, a fotoreporterzy upolowali go również w centrum Warszawy, gdzie - według informacji "Super Expressu" - spotkał się z przedstawicielem jednej z polskich federacji MMA. Czy Andrzej Gołota szykuje kibicom jakąś niespodziankę? Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI.

Andrzej Gołota dawno temu skończył karierę, ale wciąż wywołuje ogromne emocje wśród kibiców boksu, którzy kiedyś zarywali noce, żeby oglądać walki "Endriu". Ostatnio mieszkający w Chicago legendarny pięściarz coraz więcej czasu spędza w Polsce, gdzie m.in. lubi chodzić po Tatrach. Teraz Andrzej Gołota wybrał się na galę bokserską Suzuki Boxing Night w Jędrzejowie. Pochodzący z Warszawy gwiazdor dał się również upolować w centrum stolicy, w okolicach hotelu Marriott. Jak udało nam się ustalić Andrzej Gołota spotkał się z przedstawicielem federacji MMA-VIP organizującej walki celebrytów. Do niedawna związany z nią był m.in. Marcin Najman, przyjaciel "Endriu". Po tajemniczym spotkaniu Andrzej Gołota długo rozmawiał przez telefon, spacerując w okolicach hotelu Marriott. Wyglądał na bardzo podekscytowanego. Czy legendarny bokser szykuje kibicom jakąś niespodziankę? Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI Andrzeja Gołoty.

Andrzej Gołota wyjawił prawdę o swoim synu. Doszło do sytuacji, w której się go obawiał

Trump przegrał MILION DOLARÓW stawiając na wygraną Gołoty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze