Andrzej Wawrzyk odrzuca kule

i

Autor: Jacek Kozioł Andrzej Wawrzyk

Andrzej Wawrzyk: Czułem się, jakbym zaczynał karierę

2015-07-24 4:00

Kiedyś boksował w wielkich halach. Jego powrót na ring po 14 miesiącach przerwy, spowodowanej groźnym wypadkiem samochodowym, oglądało zaledwie kilkudziesięciu widzów. Andrzej Wawrzyk (28 l., 30-1) łatwo znokautował Patryka Kowolla, ale inaczej być nie mogło.

- Było fajnie, kameralnie. Czułem się, jakbym znów był na początku swojej kariery. Bałem się, czy złamana w wypadku noga wytrzyma. Ale wytrzymała - cieszy się Wawrzyk.

Pojawiła się informacja, że następnym rywalem Wawrzyka będzie 26 września w USA... mistrz świata WBC Deontay Wilder (30 l., 34-0).

Izuagbe Ugonoh kontra Artur Szpilka? TYLKO U NAS

- Taki pojedynek na pewno byłby wielkim ryzykiem, ale... chyba niektórzy wiedzą lepiej niż ja, z kim będę walczył. Może będzie to od razu większe nazwisko, a może stoczę jeszcze walkę czy dwie przed wskoczeniem na głęboką wodę - podsumowuje Wawrzyk. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze