Anthony Joshua

i

Autor: AP PHOTO Anthony Joshua

Wielki powrót!

Anthony Joshua wraca do ringu! Gwiazda zmierzy się z wielkim talentem, mamy potwierdzenie!

2023-02-07 8:56

Anthony Joshua wraca na ring! Gwiazda światowego boksu po przegranej z Ołeksandrem Usykiem w sierpniu zeszłego roku pozostawał przez dłuższy czas bez rywala, jednak teraz znalazł sobie dobrego przeciwnika. Mamy oficjalne potwierdzenie - zmierzy się z wielkim talentem!

Anthony Joshua wraca na ring! Brytyjski bokser, który w sierpniu 2022 roku przegrał z Ołeksandrem Osykiem znalazł sobie nowego rywala do walki i będzie nim jeden z większych bokserskich talentów, Jermaine Franklin. Będziemy świadkami wielkiego hitu, który zelektryzuje wszystkich fanów sportów walki na świecie.

Anthony Joshua wraca na ring! Bokser zmierzy się z talentem

Po przegranej z Usykiem, Joshua podjął kroki, aby jak najszybciej otrząsnąć się z porażki. Brytyjczyk podjął decyzję o tym, aby wymienić członków dotychczasowego sztabu trenerskiego , a jego nowym szkoleniowcem został Derrick James. Media poinformowały, że mistrz olimpijski w boksie z Londynu ma nowego przeciwnika i zostanie nim Jermaine Franklin, który może szczycić się bardzo dobrym rekordem 21 wygranych przy jednej przegranej. Do pojedynku między Anthonym Joshuą a Jermainem Franklinem ma dojśc pierwszego kwietnia 2023 roku w londyńskiej arenie O2. Wydarzenie bez wątpienia spotka się z wielką ciekawością fanów, którzy będą mogli na własne oczy ocenić,jakie postępy poczynił Brytyjczyk po przegranej z Usykiem.

Sonda
Kto jest najlepszym pięściarzem w historii polskiego boksu zawodowego?
Najnowsze