Artur Szpilka po latach ujawnił historię związku z Kamilą Wybrańczyk! Szokujące szczegóły, tego nikt nie widział

2021-10-25 13:36
Artur Szpilki i Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/ kamiszkolandia Artur Szpilki i Kamila Wybrańczyk

Fani Artura Szpilki i Kamili Wybrańczyk doskonale wiedzą o tym, że pięściarz i zawodniczka FAME MMA są niemalże stworzeni dla siebie. "Szpila" i wybranka jego serca spędzili ze sobą już ponad dekadę i ich uczucie nie osłabło ani na moment. Ostatnio Artur Szpilka miał okazję zdradzić pewien szczegół z ich życia, o którym najpewniej nikt nie widział. Chodzi o początki związku Szpilki i Wybrańczyk.

Historia widziała już wiele par, które wydawały się idealnie dopasowane i wiodły szczęśliwe życie u swego boku. Bez dwóch zdań można do tego grona zaliczyć również Artura Szpilkę i Kamilę Wybrańczyk, którzy już od ponad dekady są w stałym związku i pomimo tego, że nie mieli jeszcze okazji stanąć na ślubnym kobiercu, mogą pochwalić się niesamowitym zgraniem, a także troską o swojego partnera. "Szpila" i zawodniczka FAME MMA przeszli ze sobą już naprawdę sporo i chociaż o wielu sytuacjach z życia pięściarza jego fani mogli wiedzieć, to z pewnością historii, którą Szpilka pochwalił się w "Dzień dobry TVN", nie mogli znać.

Ewa Bilan-Stoch musiała podjąć piekielnie trudną decyzję! Szczere wyznanie żony skoczka, wielu by uległo

Okazuje się, że Kamila Wybrańczyk od samego początku, gdy zaczęła być z Arturem Szpilką chciała przekonać się, na czym polega praca jej ukochanego. Z uwagi na fakt, że "Szpila" jest zawodowym pięściarzem, "Kamiszka" postanowiła stanąć naprzeciwko niego w ringu i wymienić z nim parę ciosów. To jednak nie skończyło się dla niej najlepiej, o czym po latach zdecydował się opowiedzieć pięściarz. 

Wyszło na jaw, co Marcelina Ziętek naprawdę myśli o Piotrku Żyle! Wystarczyło jedno określenie i wszystko stało się jasne

Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Kamila Wybrańczyk, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Szpilka boksował z Wybrańczyk! Sparing nie skończył się najlepiej dla narzeczonej pięściarza

- Kochanie dobra chodź, chciałabym zobaczyć jak to jest w rękawicy - relacjonował Artur Szpilka w "Dzień dobry TVN". - Ubrała rękawice i szła na mnie z pięściami, a ja wystawiłem rękę i dostała centralnie w nos! Takie oczy zrobiła, a ja mówię sorry - wrócił wspomnieniami do początku swojego związku pięściarz, przy okazji dzieląc się historią, której wielu fanów nie miało prawa wcześniej poznać. 

W takich luksusach Jan Błachowicz szykuje się na mistrzowską walkę w UFC. Tak wygląda pobyt "Cieszyńskiego Księcia" w Abu Zabi

Dzisiaj Kamila Wybrańczyk o wiele lepiej wie, jak zachowywać się w ringu lub oktagonie. Narzeczona "Szpili" jakiś czas temu dołączyła do federacji FAME MMA, w której ma już za sobą dwie walki, z Zusje oraz Martą Linkiewicz. Podczas gali FAME MMA, "Kamiszka" znów pojawi się w klatce, gdzie tym razem stanie naprzeciwko Anny Andrzejewskiej. 

Piękne słowa mistrza Punchdown, Zalesia do Walusia, który walczy o życie w szpitalu! Ciężko opanować łzy

Sonda
Komu kibicowałbyś w walce Szpilka - Don Kasjo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze