Artur Szpilka po SKANDALU z kibicem: Taki ogryzek, nic mu nie zrobiłem. Tylko go OPLUŁEM

2020-07-11 9:06 Marcin Długosz
Artur Szpilka
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Nie milkną echa skandalu, do którego doszło podczas gali Tymex Boxing Night 12. Bokser Artur Szpilka wdał się w nerwową wymianę zdań z kibicem prowadzącym na Twitterze konto "Ajtuj Szminka". W pewnym momencie pięściarz nie wytrzymał i dwukrotnie opluł chłopaka. W rozmowie z "Ring Polska" zdradza motywy swojego postępowania.

Promotor Mariusz Grabowski podjął się zorganizowania walki pomiędzy Marcinem Siwym a Kamilem Bodziochem. Pojedynek był niezwykły, ponieważ wyszedł z inicjatywy użytkowników Twittera. Oni także przygotowali pamiątkowy pas dla zwycięzcy pojedynku, którym okazał się pierwszy z wymienionych pięściarzy. Więcej jednak niż o starciu w ringu mówiło się o zachowaniu Artura Szpilki w stosunku do osoby prowadzącej na Twitterze konto "Ajtuj Szminka".

Artur Szpilka OPLUŁ kibica i nie odpuszcza. WYSZYDZIŁ go po gali

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W rozmowie z "Ring Polska" bokser zdradził motywy swojego postępowania. - Obrażał mnie wielokrotnie – mnie, moją kobietę. Ja myślałem, że jak go złapię, to… Wyglądał mi na pokrzywdzonego życiem. Chciałem iść z nim porozmawiać. Zapytałem wkurzony: „Czemu obrażasz mnie i moją rodzinę?”. Odpowiedział: „Bo jest wolność słowa”. To nie wytrzymałem i mu naplułem… Gdyby to był jakiś większy chłop to bym tak tego nie zostawił za te wszystkie słowa, które tam wypowiedział - stwierdził pięściarz.

I dodał: - Wyglądał na chorutkiego. Taki ogryzek. Nic mu nie zrobiłem, tylko go oplułem.

A na pytanie, czy żałuje całej sytuacji, odparł wyraźnie: - Ale czemu mam żałować?! Żałuję, że Internet ma takie, a nie inne możliwości. Wszyscy teraz, ku***, mądrzy, a ciekawe jakby ktoś się postawił w mojej sytuacji. Artur Szpilka to też człowiek i też ma uczucia.

Najnowsze