GROMDA 11

i

Autor: Materiały prasowe / Gromda GROMDA 11: Żyletka

Rozmowa SE

Bośniak wściekły po przełożeniu finału GROMDA 11: To nie mój problem! On się poddał [WIDEO]

2022-12-03 18:01

Na gali GROMDA 11 nie doszło do finału odbywającego się turnieju. Pierwsze międzynarodowe starcie w decydującym boju miało odbyć się między Bośniakiem a Hiszpanem. Dlaczego do niego nie doszło? Toni doznał kontuzji. "Żyletka" nie ukrywał rozczarowania i gorąco dyskutował o tym z szefami organizacji. - To nie mój problem! - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Starcie "Żyletka" - Toni mogło rozgrzać publiczność czekającą na walkę finałową turnieju GROMDA 11. Do tego starcia ostatecznie nie doszło, bo Hiszpan doznał urazu ręki. Do finału nie wszedł rezerwowy ani żaden z innych wojowników. Bośniak był rozczarowany takim obrotem spraw. W rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywał, że to on powinien zostać uznany za zwycięzcę turnieju.

GROMDA 11: Walka finałowa za miesiąc?

"Żyletka" twierdzi, że do finałowego pojedynku z Tonim ma dojść za miesiąc. - Nie taka była umowa. Powiedziałem, żeby dali mi kogoś innego. Jeśli Toni nie może się bić, mogę zmierzyć się z "Łazarem", mogę się zmierzyć z kimkolwiek innym. Czy wrócę? Musimy dokończyć to, co nie zostało dokończone, dlatego do finału ma dojść jakoś po Sylwestrze - mówi wprost.

Bośniak twierdzi, że nie został zaproponowany mu żaden inny rywal. - Dlatego do finału ma dojść jakoś po Sylwestrze. Stwierdziłem, że to nie mój problem. Jeśli nie ma finalisty, to ja jestem zwycięzcą turnieju. Jeśli człowiek, który miał walczyć w finale ma kontuzjowaną rękę i nie wychodzi do walki, to poddaje pojedynek. On przegrywa, ja wygrywam. Tyle. Ewentualnie walczę w finale z gościem, z którym on mierzył się w półfinale. Jeśli on może kontynuować turniej, jeśli może walczyć, on jest rywalem - kończy temat.

Potworny nokaut na Gromda 11. Zawodnik bezwładnie runął na ziemię, znieśli go na noszach

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze