Brytyjski kolos straszy Głowackiego: „Znokautuję go!”

2020-05-23 8:43 MF
Krzysztof Głowacki
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof Głowacki

Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie walki Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 k.o.) z Lawrencem Okolie (14-0, 11 k.o.) o tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej. Tymczasem, od jakiegoś czasu Brytyjczyk podszczypuje „Główkę” i nie inaczej było w najnowszym wywiadzie: - Myślę o nim od 6 miesięcy, znokautuję go! – zapowiada pewny siebie Okolie.

O walce Głowackiego z Okolie mówi się od dłuższego czasu. Pięściarze zmierzą się o pas WBO, który został odebrany Mairisowi Briedisowi po skandalicznych wydarzeniach, do jakich doszło w Rydze w trakcie walki z Głowackim. Przypomnijmy, że Łotysz najpierw zdzielił „Główkę” łokciem, a następnie bił go długo po gongu, którego nie słyszał sędzia. Głowacki przegrał przez t.k.o. w 3. rundzie i choć werdyktu nie zmieniono, Łotysz stracił pas.

TYLKO W SE: Głowacki SZCZERZE o skandalicznej walce z Briedisem: Odłączyło mnie zupełnie... [WIDEO]

O trofeum WBO mają się bić będący najwyżej w rankingu Głowacki i Okolie. Brytyjski pięściarz co jakiś czas w mediach prowokuje Polaka: - Myślę o nim już od sześciu miesięcy. Oglądałem jego walki, znam jego mocne strony i trudno mi mówić o słabościach. Na pewno ma doświadczenie, ciężko go trafić kilkoma ciosami. Był mistrzem i przegrał tylko z Usykiem i kontrowersyjnie z Briedisem. Jestem jednak pewien, że go znokautuję! – powiedział mierzący 196 cm  Okolie w rozmowie z „The Sauce”.

Krzysztof Głowacki o boksie w czasach zarazy: Skąd pięściarze mają wziąć pieniądze?

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy dojdzie do tego pojedynku. Po poluzowaniu obostrzeń Głowacki wznowił treningi z grupą.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Andrzej Kostyra VIDEOBLOG: Adamek, Włodarczyk, Głowacki. Wytaczamy największe armaty w polskim boksie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.