Paige VanZant

i

Autor: Paige Van Zant/Instagram Paige VanZant

Gorrrące zdjęcia!

Była gwiazda UFC rozbiera się do gorących zdjęć. Paige VanZant znów zrzuciła stanik! Seksowne ujęcia

2022-07-14 8:45

Od lat czołowe zawodniczki sportów walki zaprzeczają fałszywemu stereotypowi kobiet w MMA czy boksie. Piękne i brutalne – tak można podsumować wiele zjawiskowych wojowniczek. Do tego grona z pewnością należy seksowna Paige VanZant. Była zawodniczka organizacji UFC, a obecnie bijąca się na gołe pięści dla BKFC pała się także jeszcze jednym. Kocha pozować do obiektywu.

Paige VanZant jest niekwestionowanie jedną z najpiękniejszych sportsmenek świata. Była wojowniczka organizacji UFC przed laty chciała popełnić samobójstwo, ale uchroniły ją od tego sporty walki. Zjawiskowa blondynka pnie się po różnych szczeblach kariery. Po odejściu z organizacji UFC próbuje swoich sił w walkach na gołe pięści. Oba pojedynki w 2021 roku przegrała. Oprócz sportu nie boi się aktywności w sieci. Sprzedawała swoje zdjęcia w sieci, część z nich publikuje także w mediach społecznościowych.

Katarzyna Skowrońska dostała buziaka od polskiej siatkarki. Zdjęcie z wakacji trafiło do sieci

Paige VanZant znów w odważnych zdjęciach! Pozowała do nich topless

Na Instagramie Paige VanZant znów pojawiły się odważne zdjęcia, do których pozowała topless, zakrywając biust jedynie dłońmi. - Jesteśmy sku*****sko silną kobietą – napisała w mediach społecznościowych. Na zmysłowych zdjęciach pojawiła się także ze swoim ukochanym, Austinem Vanderfordem, zawodnikiem organizacji Bellator.

Zobacz zdjęcia Paige VanZant w galerii poniżej. Gorące ujęcia!

Paige VanZant – kim jest?

Paige VanZant to zawodniczka sportów walki, która po czterech walkach trafiła do organizacji UFC. Stoczyła tam dziewięć pojedynków, wygrywając 5 z nich. Po konflikcie z UFC odeszła z organizacji, oczekując wcześniej większych pieniędzy. VanZant poświęciła się działalności w internecie i walkom na gołe pięści w BKFC. Ostatnio została także zapaśniczką organizacji AEW.

Paskudne insynuacje Niemców o Ani Lewandowskiej! Przekroczyli granicę, to poszło stanowczo za daleko

Sofia Ennaoui: - To już tradycja, że trener zostawia mi miejsce w walizce na moje zakupy. Ale najpierw mocne bieganie
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze