Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Marek Kudelski / SUPER EXPRESS Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Transfer Lewego

Paskudne insynuacje Niemców o Ani Lewandowskiej! Przekroczyli granicę, to poszło stanowczo za daleko

2022-07-14 7:35

Saga transferowa trwa w najlepsze i wciąż nie wiadomo czy Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu do Barcelony. Medialne przepychanki trwają w najlepsze. To samo dotyczy się także prezesowskich gabinetów. Niestety, niektórzy posuwają się za daleko w tej sprawie. Niemieckie media przekroczyły barierę, której nie powinno się naruszać.

Niezależnie, gdzie przyjdzie mu grać - Robert Lewandowski z pewnością poważnie podejdzie do swoich obowiązków. Niezależnie od tego, czy karierę kontynuował będzie na Camp Nou czy Allianz Arenie, da z siebie sto procent i w Bayernie, i Barcelonie. O tym, że Lewandowscy wciąż nie wiedzą, gdzie będą mieszkali przez kolejne miesiące wskazuje post żony piłkarza. Ania Lewandowska opublikowała na Instagramie odpowiedź na jedno z pytań - o przyszłość snajpera. - Sama chciałabym wiedzieć - odpowiedziała trenerka fitness. Niemcy nie odebrali tego dobrze!

Przyjechał Bentleyem, odjechał elektrycznym Audi. Robert Lewandowski zmienia auta, jak buty

Niemcy o komentarzu Lewandowskiej: Prowokacyjny post

"Bild" regularnie publikuje kolejne doniesienia w sprawie transferowej sagi z udziałem Roberta Lewandowskiego. Najlepszy piłkarz świata został uwikłany w "aferkę" po InstaStories Ani Lewandowskiej. Tabloid wprost pisze o "Prowokacyjnym poście o Barcelonie żony Lewego".

Robert Lewandowski się zbuntował! Niemcy są poruszeni jego zachowaniem, trener Bayernu przeżył szok

Trudno się z tym zgodzić. Wszystko wskazuje na to, że Lewandowscy żyją w wielkim zawieszeniu i wciąż nie wiedzą na czym stoją. Ta sytuacja z pewnością jest niekomfortowa nie tylko dla trenerki fitness, ale także samego piłkarza. Trudno traktować taką odpowiedź jako prowokację. Niemcy, którzy chcieliby zatrzymać najlepszego piłkarza świata u siebie, posunęli się tym razem o krok za daleko! Takich rzeczy zwyczajnie nie należy sugerować. Nie przystoi - zwłaszcza po tylu latach profesjonalnej gry Polaka.

Smutny Lewandowski trenuje z Bayernem. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Robert Lewandowski - osiągnięcia w Bayernie Monachium

Robert Lewandowski jest niekwestionowanie jedną z ikon Bayernu Monachium. Polak trafił na Allianz Arena w sezonie 2014/2015. Od tego czasu zagrał w oficjalnych spotkaniach 375 meczów, w których zdobył 344 bramki i zanotował 72 asysty. Dwukrotnie zdobył tytuł Piłkarza Roku FIFA. Na swoim koncie ma 10 tytułów mistrza Niemiec, w tym 8 z Bayernem Monachium. W sezonie 2019/2020 wygrał Ligę Mistrzów.

Pierwsze nagranie z treningu Lewandowskiego po urlopie. Niemcy nie mają wątpliwości: Znudzony

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze