Ćwiczył boks i wykorzystał to w HANIEBNY sposób! 20-latek pobił pacjenta w domu opieki

2020-05-23 18:24 MSo
20-latek pobił pacjenta domu opieki
Autor: Youtube ZRZUT EKRANU 20-latek pobił pacjenta domu opieki

Raz na jakiś czas słyszymy o skandalicznych przypadkach ataków na bezbronnych ludzi. Niestety, często nawet w tych miejscach, gdzie nasi bliscy powinni być bezpieczni, tak się nie dzieje! 75-letni pacjent domu opieki został brutalnie pobity przez 20-letniego mężczyznę, który trenuje boks.

Stany Zjednoczone są w wielkim szoku po skandalicznym nagraniu, które obiegło media społecznościowe. 20-latek brutalnie pobił 75-letniego pacjenta domu opieki. Według doniesień niektórych mediów, miał być on członkiem klubu bokserskiego, Norwayne Boxing Gym w Michigan. Do czynu miało dojść tydzień temu, 15 maja.

Mariusz Wach ma MISJĘ do spełnienia! "Wiem, że dla wielu będzie to śmieszne" [WIDEO]

Nagranie wstrząsnęło całym krajem. Oburzony zachowaniem 20-latka był m.in. prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump. - Można w to w ogóle uwierzyć? Czy to się stało naprawdę? Gdzie jest ten dom opieki? Jak się ma ofiara napaści? - pytała głowa USA.

Na całe szczęście ofiara brutalnego napadu ma się dobrze, a jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ojciec napastnika twierdzi, że chłopak miał poważne kłopoty ze zdrowiem psychicznym. Ponadto cierpiał na bezsenność i "słyszał głosy".

Najnowsze