Znicz

i

Autor: Pixabay

Dramat byłego mistrza świata. Tragiczna śmierć jego syna

2021-07-10 13:52

Do tragicznych wydarzeń doszło w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jak podaje "Daily Mirror", na plaży odnaleziono martwego 29-letniego Sebastiana Eubanka. To syn byłego mistrza świata w boksie, Chrisa Eubanka. Sam również poszedł w ślady ojca i miał już na koncie stoczonych kilka zawodowych walk pięściarskich.

Niespełna 55-letni Chris Eubank to wielka osobowość w świecie boksu. Brytyjczyk jest byłym mistrzem świata organizacji WBO w wadze superśredniej i średniej. Przez lata jego pojedynkami mogli zachwycać się wszyscy kibice. Z czasem oczywiście zdecydował się zakończył zawodową karierę, ale w jego ślady poszedł syn Sebastian. Niespełna 30-letni pięściarz rozpoczął profesjonalna karierę przed trzema laty, miał na koncie trzy zwycięstwa, z czego jedno odniesione jeszcze w tym roku.

Zobacz też: PASKUDNY wypadek Rafała Majki. "Boli mnie tak mocno, że nie mogę oddychać"

"Daily Mirror" podaje jednak, że ciało młodego mężczyzny zostało odnalezione martwe na plaży w Dubaju. Pięściarz utonął. Zszokowany Chris odniósł się do sprawy w mediach społecznościowych przyznając, że nigdy nie spodziewał się, że doświadczy takiego zdruzgotania wynikającego ze śmierci swojego dziecka. "Sebastian na zawsze pozostani w naszych myślach" - podkreślono w oświadczeniu wystosowanym przez rodzinę Eubanków.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze