Dramatyczny nokaut na gali w Londynie! Castillo dostał drgawek po potężnym ciosie [WIDEO]

2021-09-25 20:33
Smith - Castillo
Autor: DAZN ZRZUT EKRANU Smith - Castillo

Na gali w Londynie największymi gwiazdami wieczoru będą przede wszystkim Anthony Joshua oraz Oleksander Usyk, ale przed ich walką zaplanowano kilka świetnych walk. Na jednej z nich doszło jednak do dramatycznej sytuacji. Callum Smith znokautował Lenina Castillo, który upadł na deski i dostał drgawek. Wszystko wyglądało niezwykle niebezpiecznie.

Joshua - Usyk RELACJA NA ŻYWO: KLIKNIJ ABY ŚLEDZIĆ

Organizatorzy gali w Londynie przygotowali wiele ciekawych pojedynków przed głównym daniem wieczoru, czyli walką Joshua – Usyk. Jednym z nich była walka Calluma Smitha z Leninem Castillo. Lepiej w rywalizację wszedł Anglik, który był dużo aktywniejszy w pierwszej rundzie. Druga odsłona walki również zaczęła się od jego ataku i zaraz po jej rozpoczęciu byliśmy świadkami dramatycznego zdarzenia. Castillo opuścił lewą rękę, co Smith skrzętnie wykorzystał i posłał rywalowi potężnego prawego sierpowego. Zawodnik z Dominikany osunął się bezwładnie na ziemię i dostał drgawek. Momentalnie na ringu pojawili się lekarze, którzy zajęli się poszkodowanym. Nie wiadomo, w jakim jest on stanie, ponieważ kamery nie pokazały już Lenina Castillo. Mamy nadzieję, że zawodnik wyjdzie z tego bez większego uszczerbku na zdrowiu. Poniżej prezentujemy nagranie z tego zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze