Ewa Brodnicka dotykana przez dwóch mężczyzn wiąże bandaże na rękach. Seksapil bije z tego ZDJĘCIA

2021-01-11 14:00 PM
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka (19-1, 2 KO) w minionym roku po raz pierwszy w zawodowej karierze doznała porażki. Jej serię zwycięstw przerwała Mikaela Mayer (14-0, 5 KO). Teraz po stracie pasa mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej Brodnicka chce odbudować się, a później zrewanżować swojej pogromczyni. „Kleo” znana jest jednak nie tylko dzięki swoim występom w ringu, ale także aktywności na Instagramie. Tym razem 36-latka znów zaskoczyła swoich fanów.

Ewa Brodnicka z pewnością inaczej wyobrażała sobie październikową walkę w USA. Niestety, jeszcze zanim do niej doszło, Polka straciła swój pas mistrzowski ponieważ nie zdołała zmieścić się w limicie wagowym. Później zaś przegrała z Mikaelą Mayer na punkty i teraz musi starać się, aby znów uzyskać prawo do walki o mistrzostwo świata. „Kleo” na ring ma wrócić na początku roku. Jak zapowiedziała niedługo po walce z Amerykanką, chce walczyć na gali Mariusza Grabowskiego w Polsce. 36-latka ma dwa cele – odzyskać pas mistrzowski oraz zrewanżować się Mayer za porażkę.

Nalot 12 POLICJANTÓW na mistrzynię świata. Uprzykrzają jej życie paskudnymi DONOSAMI

Polska bokserka znana jest jednak nie tylko ze swoich walk, ale także dzięki temu jak prowadzi swój profil na Instagramie. Ewa Brodnicka nie wstydzi się swojego ciała i publikuje wiele zdjęć, na których prezentuje ona swoją urodę. „Kleo” lubi nie tylko pozować przed obiektywami profesjonalnych fotografów, ale także sama wrzuca wiele fotek z telefonu. W poniższej galerii znajdziecie jej najciekawsze zdjęcia. Teraz 36-latka udostępniła kolejną, niezwykle interesującą fotografię.

Ewa Brodnicka stara się regularnie dodawać różne materiały na swoich profilach w mediach społecznościowych. Udostępnia ona zdjęcia oraz filmy ze swoich treningów, życia codziennego, czy różnych podróży. Nie stroni ona także od odważnych fotografii, a tym razem postanowiła połączyć nieco style. Mimo, że najnowsze zdjęcie wygląda jak z kolejnego treningu, jest w nim wiele namiętności.

SEKSOWNA zawodniczka MMA dostała klapsa w pupę od partnera. Brutalna zemsta [WIDEO]

„Kleo” pozuje do zdjęcia obwiązując sobie ręce bandażami tak, jakby zamierzała przygotować się do treningu. Widać również dwie męskie dłonie, który dotykają kobiety w czuły sposób. Całość jest dopełniona przez opis samej zawodniczki. - W sporcie, czy w życiu prywatnym odpowiedni ludzie blisko Ciebie dodają mnóstwo sił, energii i motywacji – napisała pod zdjęciem Brodnicka. Fani są zachwyceni i w komentarzach dają temu wyraz. „Mega zdjęcie, brawo za stylistykę”, „Wow”, „Bajeczna”, „Jak pięknie” pisali fani bokserki.

KSW było bliskie BANKRUCTWA? Andrzej Kostyra w rozmowie z Martinem Lewandowskim
Najnowsze