Ewa Brodnicka kusi SEKSAPILEM. Wiadomo, co pokaże w Las Vegas [WIDEO]

2020-10-24 20:18 pab
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka odlicza dni do najtrudniejszej walki w swojej karierze, w której po raz kolejny będzie bronić pasa mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej. Tym razem jej rywalką będzie niepokonana Mikaela Mayer. Czy uważana za jedną z najseksowniejszych polskich sportsmenek Brodnicka szykuje coś specjalnego na galę w Las Vegas?

Ewa Brodnicka lubi być w centrum uwagi. Przy okazji swoich walk, podczas ceremonii ważenia, często występowała w zaskakujących strojach. Czy podobnie będzie w Las Vegas? To pytanie zadał jej dziennikarz "Super Expressu" Andrzej Kostyra w swoim vlogu. Odpowiedź mogła zaskoczyć... - Strój będzie ubogi, ale sportowy, będą w nim polskie akcenty - przyznała "Kleo".

Seksowna zawodniczka nawiązała do ZNANEJ PIOSENKI, pokazując PUPĘ [ZDJĘCIE]

Ewa Brodnicka o PIKANTNYCH ZDJĘCIACH i walce z MAYER. Vlog Andrzeja Kostyry

Brodnicka do tej pory pięć razy broniła pasa mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej. Pokonała Sarę Pucek, Nozipho Bell, Janeth Perez, Edith Soledad Matthysse i Djemillą Gontaruk. Teraz czas na starcie z Mikaelą Mayer, której wielu daje większe szanse na zwycięstwo. - Na pewno jest faworyzowana, bo boksuje u siebie, w Las Vegas, u swojego promotora. Ale ja lubię jak mnie lekceważy, bo to mnie nakręca. Dużo gada, ale byłam na to przygotowana - zauważyła Polka.

Marcin Najman chce zostać KIEROWCĄ KARETKI. Może pracować za darmo! [WIDEO]

Walka Brodnickiej z Mayer odbędzie się 31 października w Las Vegas.

Najnowsze