Seksowna zawodniczka nawiązała do ZNANEJ PIOSENKI, pokazując PUPĘ [ZDJĘCIE]

2020-10-23 21:12 pab
Paige VanZant
Autor: Instagram/paigevanzant Paige VanZant

Paige VanZant jest uznawana za jedną z najpiękniejszych wojowniczek na świecie, więc często bierze udział w różnego rodzaju sesjach zdjęciowych. Ostatnio znów rozpaliła fanów do czerwoności, pokazując swoje pośladki. W podpisie nawiązała do wielkiego przeboju lat 80. XX wieku.

Paige VanZant nie boi się odważnych zdjęć. Także dzięki temu buduje swoją popularność, co przekłada się później na pieniądze. Jeszcze do niedawna podkreślała w wywiadach, że więcej zarabia dzięki mediom społecznościowym niż na walkach w największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC. Amerykanka pochwaliła się ostatnio zdjęciem z jednej z sesji, na którym eksponuje swoje pośladki. Podpisała je "Girls just wanna have sun", nawiązując do wielkiego przeboju Cyndi Lauper "Girls Just Want to Have Fun".

Przepiękna dziennikarka może przejść do HISTORII! Czekają aż będzie gotowa [ZDJĘCIA]

VanZant to była gwiazda UFC. W tym roku zdecydowała się na radykalną zmianę, podpisując kontrakt z organizacją walk na gołe pięści Bare Knuckle Fighting Championship. Na jej debiut będzie trzeba jeszcze poczekać. Najprawdopodobniej wystąpi w styczniu na BKFC 16.

Najman powinien dostać NOBLA! Vlog Andrzeja Kostyry