Ewa Brodnicka robi furorę i KUSI TYM ZDJĘCIEM! "Kręcone czy proste?" [ZDJĘCIE]

2020-03-13 14:40 FAN
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka potrafi przykuć uwagę jak mało kto. Najlepszym przykładem jest zdjęcie, które zamieściła ostatnio na swoim profilu na Instagramie. Reakcja fanów mogła być tylko jedna. Cała masa serduszek i pozytywnych komentarzy! Zobaczcie zdjęcie, którym polska pięściarka podbiła Instagram!

Brodnicka jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich sportsmenek, o czym doskonale wie blisko pięćdziesiąt tysięcy osób obserwujących jej profil. Ostatnie zdjęcie, które tam opublikowała, spotkało się z ogromnym odzewem. "Uwielbiam ten stan szczęśliwego pudla. Wolicie kręcone czy proste włosy?" - zapytała Brodnicka swoich fanów na Instagramie, zamieszczając zdjęcie, na którym z dumą prezentuje swoją fryzurę.

Gwiazda tenisa ma nową dziewczynę. Zakochasz się od pierwszego wejrzenia! [ZDJĘCIA]

Brodnicka kilka dni temu stoczyła walkę podczas gali w Dzierżoniowie, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów z byłą mistrzynią Europy Djemillą Gontaruk. W ten sposób po raz piąty obroniła pas mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej. Wcześniej pokonała Sarę Pucek, Nozipho Bell, Janeth Perez i Edith Soledad Matthysse. Kolejny pojedynek chciałaby stoczyć w Stanach Zjednoczonych na szczycie wagi super piórkowej.

Najnowsze