Ewa Brodnicka w bikini ROZCHWYTYWANA przez internautów. Padło INTYMNE pytanie

2021-01-12 20:35 ŁOLI
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka może pochwalić się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Polska pięściarka często udziela się w sieci, publikując nie tylko zdjęcia ze swoich treningów, ale również życia prywatnego. Dużą furorę wśród internautów zrobiły chociażby fotografie z wakacji zawodniczki, która pozuje na tle rajskiej plaży. Jeden z fanów Brodnickiej nie mógł się powstrzymać i postanowił zadać jej dość intymne pytanie.

Brodnicka nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony internautów i chętnie wykorzystuje swoją popularność w mediach społecznościowych. Pięściarka tylko na Instagramie zgromadziła do tej pory ponad 56 tysięcy obserwujących, a kolejne jej posty zbierają sporo polubień oraz komentarzy. Szczególną furorę wśród internautów wzbudziły zdjęcia Brodnickiej, które wykonano podczas jej wakacji. To jednak nie jedyne fotografie, na których w szczególności męska część widowni może zawiesić oko. Niedawno bowiem zawodniczka dodała w swojej relacji nagranie ze swojej kąpieli. Możecie zobaczyć te zdjęcia zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej. 

CZYTAJ TAKŻE: Dawid Kubacki W KOŃCU mógł TO zrobić. Na tę chwilę czekał bardzo długo, WIELKA radość

Polska pięściarka postanowiła przypomnieć internautom letni krajobraz, publikując w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji, na którym pozuje na tle rajskiej plaży. Zawodniczka stojąca w stroju kąpielowym szybko zwróciła uwagę fanów. - Petarda lepsza, niż te sylwestrowe - napisał jeden z internautów. O krok dalej poszedł jednak kolejny z fanów. - Wow Ewcia, sztos. Czy Ty masz rozmiar D stanika? - zapytał. Szybko otrzymał odpowiedź na swoje pytanie. - Ciekawość to pierwszy stopień do piekła - odparła Brodnicka.

Justyna Żyła to polska Madonna? Po zobaczeniu TEGO ZDJĘCIA fani nie mieli wątpliwości, uderzające podobieństwo

Don Kasjo: Co tak naprawdę o nim myślę. Andrzej Kostyra Q&A
Najnowsze