Fury - Whyte: Nokaut WIDEO. Potężny podbródkowy Fury'ego ściął z nóg Whyte'a

i

Autor: Twitter Top Rank Fury - Whyte: Nokaut WIDEO. Potężny podbródkowy Fury'ego ściął z nóg Whyte'a

Fury - Whyte: Nokaut WIDEO. Potężny podbródkowy Fury'ego ściął z nóg Whyte'a

2022-04-23 23:49

Walka Fury - Whyte zakończyła się fenomenalnym nokautem. Kibice z niecierpliwością wyczekiwali rekordowego, historycznego wydarzenia dla europejskiego boksu. Od samego początku "Król Cyganów" przeważał w tym starciu. W końcu fenomenalnym podbródkowym uśpił rywala, który chciał jeszcze walczyć, ale zataczający się Whyte został oszczędzony przez sędziego. Fury - Whyte zakończyło niesamowitą karierę "Gypsy Kinga". Zobacz wideo z nokautu Fury - Whyte.

Wszyscy czekali na ten pojedynek z wielkim zniecierpliwieniem. Po niespełna czterech latach Tyson Fury wrócił bić się w swojej ojczyźnie. Legendarny stadion Wembley wypełnił się kibicami po brzegi. 94 tysiące fanów to rekordowy wynik w historii europejskiego boksu i jeden z czołowych wyników na świecie. - Jestem zachwycony powrotem do Wielkiej Brytanii, to fantastyczne uczucie! Frank Warren i reszta ekipy wykonali kawał świetnej roboty. Nie mogę się doczekać - mówił przed pojedynkiem po media-treningu Tyson Fury. "Król Cyganów" zapowiadał, że walka Fury - Whyte zakonczy jego karierę.

Fury - Whyte: Zobacz nokaut wideo

- Mój typ na walkę rewanżową Joshua - Usyk? Mam wywalone. Muszę pokonać Dilliana Whyte’a i na tym się skupiam. Czy chcę walczyć z wygranym? Nie, bo przecież kończę karierę po tej walce - dodawał. I jak obiecał tak rzeczywiście zrobił. Po fenomenalnym nokaucie, po podbródkowym prawym stanął w ringu i przyznał, że to już koniec. Wszystko wskazuje na to, że "Gypsy King" naprawdę po nokaucie w walce Fury - Whyte jest gotowy zakończyć karierę.

NIE PRZEGAP! Tyson Fury POTWORNIE znokautował Dilliana Whyte! Co to był za cios! Mistrz obronił pas!

Fury - Whyte. Kulisy wyjazdu do Londynu

Tyson Fury nie miał litości dla rywala, którego brutalnie znokautował, wygrywając pewnie poprzednie rundy. Szósta odsłona tego pojedynku to był już koniec! Zobacz wideo z nokautu w walce Tyson Fury - Dillian Whyte. Pretendent do pasa chciał jeszcze walczyć, ale sędzia widząc zataczającego się pięściarza zakończył pojedynek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze