Gorące Ring girls na Gromdzie rozpalają zmysły. Mamy ekskluzywne zdjęcia, nie będziecie mogli się napatrzeć

2021-05-07 20:25 Mateusz Wysokiński
Gromda Ring Girls
Autor: Gromda/materiały prasowe

Piąta edycja Gromdy już dziś dostarczy wielkich emocji fanom sportów walki. Miłośnicy brutalnych starć na gołe pięści będą mieli szansę przeżycia prawdziwych emocji, które będą potęgowane przez przepiękne Ring Girls. Organizatorzy gali dopilnowali, aby wydarzeniu nie brakowało oprawy pięknych i ociekających seksapilem kobiet, które będą prawdziwą ozdobą widowiska. Mamy ekskluzywne zdjęcia, które są w stanie rozpalić wyobraźnie niejednego mężczyzny.

Gromda rozpali dziś wyobraźnie niejednego miłośnika sportów walki. Piąta edycja walk na gołe pięści cieszy się coraz to większą popularnością, a Mateusz Borek przekonywał, że przed starciem miał rozmowy z inwestorami z Monako. Aspekty biznesowe i sportowe to jednak nie wszystko, co może przyciągnąć uwagę fanów sportu. Prawdziwą ozdobą dzisiejszego wieczoru są seksowne ring girls, które rozgrzeją wyobraźnię niejednego mężczyzny. Trzeba przyznać, że obsada dziewcząt jest wyjątkowo okazała, a ich zdjęcia potrafią wzbudzać jęki zachwytu.

Gromda dostarczy sportowych emocji. Wszystko w otoczeniu pięknych kobiet, ekskluzywne zdjęcia przepięknych ring girls

Najciekawszą walką wieczoru wydaje się starcie między "Don Diego" a "Bykiem", a także "Niedźwiedzia" z "Góralem". Nim jednak dojdzie do rozlewu krwi i wielkich emocji związanych ze specyfiką walk na gołe pięści, należy zwrócić uwagę na to, jak będą prezentować się Ring Girls zatrudnione przez organizatorów walki. Tam emocje mogą być równie gorące, jak na ringu. Przepiękne panie będą wielką gratką dla męskiego oka i niejeden fan brutalnego, męskiego sportu będzie rozpamiętywał to, jakie kobiety zobaczył w trakcie dzisiejszego starcia. Nie da się ukryć, że zapowiedź dzisiejszego wydarzenia jako "Miasta Grzechu" jest jak najbardziej adekwatna. Redakcja Super Expressu dostała ekskluzywne zdjęcia ring girls. Aby przekonać się, jak wyglądają panie, które będą wprowadzać wojowników do ringu, a także będą ozdobami piątej gali Gromdy, zajrzyj do galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze