GROMDA 3. Ruszyły zapisy do nowego turnieju walk na gołe pięści. I ty możesz powalczyć o 100 tysięcy złotych!

2020-09-10 20:08 RPS
GROMDA 3
Autor: Gromda (materiały prasowe) GROMDA 3

Pod koniec sierpnia odbyła się gala GROMDA 2, a organizatorzy przedsięwzięcia już pracują nad kolejną odsłoną walk na gołe pięści. Na stronie organizacji ruszyły właśnie zapisy do trzeciej edycji, na której odbędzie się także finał turnieju z udziałem zwycięzców poprzednich gal, czyli pojedynek Krystiana "Tysona" Kuźmy z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. Wygrany zgarnie 100 tysięcy złotych!

Pierwszą edycję GROMDY wygrał Krystian "Tyson" Kuźma, który w wielkim finale pierwszego turnieju zmierzy się z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem - zwycięzcą GROMDY 2. Stawką ich walki będzie 100 tysięcy złotych. Na razie jednak nie wiadomo kiedy dojdzie do pojedynku, ale organizatorzy niebawem powinni podać dokładną datę.

Krystian "Tyson" Kuźma po zwycięstwie na gali GROMDA: Walczyłem z pękniętym palcem

Na gali GROMDA 3 odbędzie się nie tylko finał, ale także rozpocznie się nowy turniej, którego stawką również będzie 100 tysięcy złotych. Podobnie, jak przed pierwszą edycją, organizatorzy ogłosili nabór. By zgłosić się do nowego turnieju należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny w tym miejscu.

Mateusz Borek na gorąco po gali GROMDA: Momentami było jak w Sin City [WIDEO]

Zawodnicy zostaną starannie wyselekcjonowani przez organizatorów przedsięwzięcia Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego.

Gromda: Brutalny nokaut. Zawodnik wyniesiony na noszach do karetki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze