GROMDA

i

Autor: Instagram/gromda.tv GROMDA

Gromda 6 TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać w telewizji galę Gromda 6? Na jakim kanale transmisja w telewizji Gromda 6?

2021-09-17 15:33

Gdzie oglądać galę Gromda 6? Gala walk na gołe pięści Gromda dzisiaj 17.09. Na jakim kanale transmisja w telewizji Gromda 6? Gdzie obejrzeć Gromda 6 - walki na gołe pięści? Tomasz "Zadyma" Gromadzki - Wasyl Halycz GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ? Krwawy piątek znów wywoła ciarki z emocji nie tylko w Pionkach, ale i w całej Polsce. Tysiące fanów zasiądą przed telewizorami, monitorami i ekranami, by podziwiać brutalne walki na gołe pięści. Stawka jest olbrzymia! Zawodnicy powalczą o 100 tysięcy złotych, nie zabraknie także superfightów i kolejnego turnieju. Szykuje się pasjonujący wieczór! GROMDA 6: Gdzie oglądać walki na gołe pięści?

Gromda 6: Gdzie oglądać? Transmisja w TV z Gromda 6 dzisiaj 17.09

Krwawy piątek kolejny raz rozbudzi apetyty i pierwotne żądze. W Pionkach kolejny raz spadną bomby największego kalibru. Przy takim finale trudno nie pasjonować się szaleńczym starciem "Zadymy" z Wasylem. Tomasz Gromadzki i Wasyl Halycz nie pałają do siebie sympatią, trudno też powiedzieć, by po walce mieli zostać kolegami. - Zaatakował mnie, od dłuższego czasu robił sobie żarty ze mnie. Na wszystko przymykałem oko, bo lubię się pośmiać, ale zaczął też przeciągać strunę. Udzielał się jeszcze na moim prywatnym koncie, troszeczkę musiałem go przystopować. Potem poleciało to lawinowo i poniosło wszystkich. Każdy ma jakiś swój czuły punkt i godność - tłumaczy w rozmowie z Andrzejem Kostyrą brak sympatii do rywala Gromadzki. Wasylowi puściły emocje podczas ceremonii ważenia. Ukrainiec odepchnął przeciwnika i rozwiązała się mała szarpanina. Na szczęście organizatorzy i ochroniarze wkroczyli w odpowiednim momencie.

"Zadyma" Gromadzki czyta o sobie w "Super Expressie" przed Gromda 6! Zobaczył nagłówek i... | KOLOSEUM

- To będzie najkrwawsza walka roku. Brutalny finał Wasyla z Zadymą na gali Gromda 6. Spodziewam się takiej walki! Dobrze skonstruowany nagłówek, ponieważ on odda siebie całego w walce, ja też - powiedział wprost popularny pięściarz i jeden z czołowych zawodników na gołe pięści w Polsce. Wasyl pokazał jednak, że nie jest w ciemię bity. W ringu organizacji Gromda prezentuje się po prostu znakomicie.

Tomasz Zadyma Gromadzki czyta o sobie w Super Expressie. Zaskakująca reakcja

GROMDA 6: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Gala GROMDA 6 odbędzie się w piątek 17 września. TRANSMISJA z GROMDA 6 dostępna będzie jedynie w usłudze Pay-Per-View. Nabyć można ją POD TYM LINKIEM. WYSTARCZY KLIKNĄĆ. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z GROMDA NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Sonda
Kto wygra starcie Zadyma vs Vasyl?
Najnowsze