GROMDA 9 PPV. Gdzie kupić PPV na galę GROMDA 9? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV GROMDA 9

i

Autor: GROMDA GROMDA 9 PPV. Gdzie kupić PPV na galę GROMDA 9? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV GROMDA 9

GROMDA 9 PPV. Gdzie kupić PPV na galę GROMDA 9? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV GROMDA 9

2022-06-10 14:55

GROMDA 9 PPV. Gdzie kupić PPV na galę GROMDA 9? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV GROMDA 9. Na ten moment fani sportów walki czekają ze szczególną niecierpliwością. Już 10 czerwca odbędzie się dziewiąta gala brutalnych walk na gołe pięści. Tym razem będzie to historyczne wydarzenie, podczas którego poznamy m.in. pierwszego mistrza GROMDY. W poniższym artykule dowiesz się: jak, gdzie i za jaką cenę kupić PPV na GROMDA 9. Gdzie kupić PPV na galę GROMDA 9? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV GROMDA 9

GROMDA 9 PPV. Gdzie kupić PPV na galę GROMDA 9?

O najbliższej gali GROMDY jest wyjątkowo głośno. Federacja Mariusza Grabowskiego doszła do porozumienia z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem, który jest jedną z gwiazd gali, choć nie będzie walczył na gołe pięści. Co więcej, znany raper pojawił się na scenie czwartkowego ważenia razem z Tomaszem Adamkiem! Obecność w Pionkach byłego mistrza świata w boksie była ogromną niespodzianką, a pomiędzy dwoma popularnymi zawodnikami doszło do konfrontacji twarzą w twarz. Rozpoczęły się też spekulacje dotyczące ich ewentualnej walki podczas kolejnej gali GROMDY, jednak w "krwawy piątek" bohaterami będą inni wojownicy. Do brutalnego ringu wejdzie 18 zawodników, a fani mogą liczyć na ogromne emocje, dużą dawkę krwi i brutalne ciosy.

Tomasz Adamek kpi z Popka! Zdradził, jak się z nim rozprawi w ringu, brutalna ocena

Koszt, cena PPV GROMDA 9. Jak wykupić PPV?

Federacja przygotowała w "mieście grzechu" tradycyjny turniej, który wyłoni kolejnego pretendenta do walki o 100 tysięcy złotych. Zgodnie z przyjętą formułą wystąpi w nim 8 zawodników, którzy zostali rozlosowani w turniejową drabinkę od ćwierćfinałów aż po finał. Poza tym GROMDA zakontraktowała też trzy extra fighty, w których pojawią się m.in. znani z wcześniejszych gal "Lodówa" czy "Małpa". Wisienką na torcie dziewiątej gali pod tym szyldem będą jednak dwa główne pojedynki. W pierwszym Łukasz "Goat" Parobiec zawalczy z Mariuszem "Mario" Kruczkiem o 100 tysięcy złotych, a w main evencie zostanie wyłoniony pierwszy mistrz federacji. Bartłomiej "Balboa" Domalik skrzyżuje pięści z Markiem "The Hand of" Godbeerem, a zwycięzca przejdzie do historii.

"Balboa" Domalik przed starciem o pas Gromdy: Jestem najlepszy w Polsce w walkach na gołe pięści [TYLKO U NAS]

Gala GROMDA 9 odbędzie się w piątek, 10 czerwca. Początek krwawych walk zaplanowano na 20:00. Transmisja jest dostępna jedynie w usłudze pay-per-view. Koszt PPV zaczyna się od 29,99 zł za podstawowy dostęp. Cena wersji premium to 34,99 zł, a dostęp premium do GROMDY 9 i GROMDY 8 to 39,99 zł. PPV możesz zakupić w TYM miejscu. Wystarczy kliknąć! Darmową relację na żywo przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy do śledzenia "krwawego piątku" razem z nami.

Twarda gra na gali Gromda 8
Najnowsze