Michał Cieślak i Andrzej Liczik

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Michał Cieślak 27 lutego zmierzy się z Lawrencem Okoliem

Huragan zniszczył dach hali, w której Polak miał się bić o mistrzostwo świata! Walka zagrożona! [TYLKO U NAS]

2022-02-18 15:47

Za nieco ponad tydzień Michał Cieślak ma się zmierzyć z Lawrencem Okoliem o należący do Brytyjczyka pas mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Niewykluczone jednak, że termin pojedynku ulegnie zmianie na ostatniej prostej. Powód? Huragan, który poważnie naruszył konstrukcję dachu londyńskiej O2 Areny!

Silne wiatry szaleją nad Wielką Brytanią od kilku godzin. Natura nie oszczędziła także Londynu i co dla kibiców boksu w Polsce najważniejsze - O2 Areny. Na nagraniach, które ukazują się w internecie widać, że wichura poważnie uszkodziła dach hali, w której 27 lutego Cieślak ma walczyć z Okoliem.

NIE PRZEGAP! Zbigniew Raubo o walce Cieślaka o pas mistrza świata. Zwraca uwagę na jeden ważny detal, to będzie klucz do wygranej [TYLKO U NAS]

W piątek Cieślak miał w planach ostatni sparing, potem kilka dni względnego luzu i w środę wylot do Londynu. Już na miejscu organizatorzy zaplanowali na czwartek trening medialny, na piątek konferencję prasową i na sobotę ważenie. Gala miała się odbyć w niedzielę.

Wiele jednak wskazuje na to, że może z tym być problem. Z tego co się dowiedzieliśmy termin walki Cieślak - Okolie możesz zostać zmieniony! To na razie nieoficjalne wiadomości. Organizatorzy jeszcze ich nie potwierdzili.

Zobacz także: Każdy sparing to wojna! Cieślak podkręca tempo przed walką o pas

Raubo, Szpilka, Kostyra. Eksperci typują walkę Cieślak - Okolie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze