Joshua NASTRASZONY przed rewanżem z Ruizem. To może go POGRĄŻYĆ

2019-11-12 16:06 JWa
Joshua Ruiz TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać
Autor: AP Joshua Ruiz TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Coraz mniej czasu dzieli nas od hitowej walki bokserskiej, w której Anthony Joshua postara się odzyskać pasy mistrzowskie wagi ciężkiej. Już 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej Brytyjczyk ponownie stanie w szranki z Andym Ruizem Jr. Eksperci nie są zgodni w typowaniu wyniku tego rewanżowego starcia. David Haye na przykład straszy AJ-a, że może w ringu przeżywać traumę i jeśli z nią nie wygra, to pogrąży go na dobre.

Anthony Joshua i Andy Ruiz Jr. 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej stoczą pojedynek na szczycie wagi ciężkiej. Jego stawką jest tytuł mistrza świata królewskiej kategorii. Do czerwca dzierżył go Brytyjczyk. Jednak w pierwszym pojedynku wcześniej wymienionych pięściarzy lepszy okazał się Ruiz, który zwyciężył dość nieoczekiwanie przez techniczny nokaut. Teraz AJ zamierza zrobić wszystko, by wrócić na tron i zrewanżować się rywalowi za niepowodzenie. Eksperci nie są jednak już tym razem tak pewni i wyraźnie podzielili się w swoich opiniach. Analizy możliwych scenariuszy dokonał między innymi David Haye. Nastraszył on poważnie Joshuę przed rewanżem.

- W ringu może przypomnieć sobie, jak czuł się w pierwszym starciu - powiedział Haye "Timesowi". - Pierwszy mocniejszy cios sprawi, że ugną mu się kolana i wszystko, co wypracował na treningu wyleci po prostu przez okno - dodał "Hayemaker".

Jednocześnie bokserski ekspert sądzi, że kolejne niepowodzenie może złamać karierę Brytyjczyka. - Jeśli po raz drugi przegra z tym gościem, w którego wielu nie wierzy, będzie musiał poważnie zastanowić się nad przyszłością - podkreślił.