Oto cool babcia Lewandowskiej. ZDJĘCIE z rąsi hitem Internetu

2019-11-12 15:16 FAN
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Od kilku dni wiadomo, że w przyszłym roku na świat przyjdzie drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Kobieta póki co nie ogranicza jednak swoich aktywności i dalej intensywnie działa na wszystkich płaszczyznach życia. W niedzielę postanowiła odwiedzić swoją babcię i opublikowała zdjęcie, które stało się prawdziwym hitem Internetu!

Gol "Lewego" w środowym starciu z Olympiakosem Pireus w Lidze Mistrzów pozwolił mu ogłosić, że wkrótce na świat przyjdzie jego drugi potomek. Po tej sytuacji do pary napłynęło mnóstwo gratulacji. Sama Ania postanowiła jednak nie zmieniać swojego bardzo aktywnego trybu życia i od razu zaczęła publikować posty, w których doradzała przyszłym mamom w jaki sposób trenować w czasie ciąży, aby odnosić efekty i nie zagrażać spokojnym narodzinom dziecka.

W Narodowe Święto Niepodległości znana trenerka fitness postanowiła podzielić się z fanami rodzinną fotografią. Zrobiła sobie selfie ze swoją babcią, a wszystko opatrzyła wymownym podpisem: "Moja Babcia jest cool".

Po otwarciu na nowe technologie i sympatyczne zdjęcie możemy stwierdzić, że jest tak w istocie!

Niewykluczone, że Ania wkrótce ponownie pojawi się w Polsce. We wtorek, 19 listopada, nasza reprezentacja rozegra bowiem na Stadionie Narodowym w Warszawie pojedynek ze Słowenią, a kapitanem zespołu będzie oczywiście Robert, który w obecnym sezonie znajduje się w fantastycznej formie.

Najnowsze