Cristiano Ronaldo SUPERBOHATEREM. Będzie ratował świat!

2019-11-12 15:38 KG
Cristiano Ronaldo
Autor: OSCAR DEL POZO/AFP/East News

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych zawodników w historii piłki nożnej. Napastnik jest uwielbiany przez kibiców na całym świecie. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki oprócz sukcesów sportowych jest twarzą wielu kampanii reklamowych, posiada swoją sieć hoteli czy restauracji. Teraz fani otrzymają komiks, w których superbohaterem jest ich idol!

Premiera komiksu zaplanowana jest na 13 listopada. W superbohatera wcieli się napastnik Juventusu Turyn - Cristiano Ronaldo. "Striker Force 7" - to seria komiksów, w której Portugalczyk będzie przewodził grupie agentów obdarzonych niezwykłymi mocami. By uratować ziemię przed zagładą będą musieli razem współpracować. Opowieść ma liczyć 108 stron i będzie adresowany do dzieci w wieku 6-12 lat, choć na pewno znajdą się starsi kibice, którzy będą zainteresowani poczynaniami superbohatera CR7.

- Od zawsze jestem fanem superbohaterów i bardzo cieszę się, że mogę pomóc w opracowywaniu nowego serialu. Tak, jak piłka nożna łączy ludzi i kultury na całym świecie, tak animowane postacie i bohaterowie mogą prowadzić dokładnie do tego samego. Dlatego też tak bardzo cieszę się z możliwości połączenia pasji do futbolu i superbohaterów w tym projekcie i przedstawienia go fanom - mówi napastnik.

W Polsce przygody CR7 można będzie nabyć z nakładu wydawnictwa "Dwukropek", należącego do Grupy MAC. Kibice będą mogli zdobyć komiks w internecie oraz w dobrych księgarniach. Autorem historii jest sam Cristiano Ronaldo!

Najnowsze