Narzeczona Szpilki pokazała się milionom w samych majtkach! Kłęby dymu, nie miała w ogóle WSTYDU

2020-11-26 11:58 PM
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk nie daje o sobie zapomnieć! Narzeczona Artura Szpilki udostępniła na swoim profilu na Instagramie wideo z sesji zdjęciowej. Kobieta pozuje przed obiektywem w seksownej bieliźnie, która nie zakrywa prawie niczego.

Kamila Wybrańczyk coraz bardziej stara się zaistnieć w mediach społecznościowych. Partnerka polskiego boksera, Artura Szpilki, promuje własne kosmetyki i zamierza wystartować w zawodach Fame MMA. Wybrańczyk chce zmierzyć się z gwiazdą freak-fightowej federacji Martą „Linkimaster” Linkiewicz.

Narzeczona Szpilki PUBLICZNIE o ŁUSZCZYCY na całym ciele. Pokazała ZDJĘCIE, ale nie chcesz tego widzieć!

Obecnie nie wiadomo kiedy panie zmierzą się ze sobą, ale Kamila Wybrańczyk mocno trenuje, aby móc stanąć do walki ze swoją rywalką. Niedawno postanowiła nawet, usunąć implanty piersi, które miała wszczepione już wiele lat wcześniej. Operacja wcale nie odebrała jej jednak uroku i kobieta wciąż chętnie udostępnia gorące zdjęcia i filmiki na swoich profilach w mediach społecznościowych.

PÓŁNAGA Ewa Brodnicka z tajemniczym mężczyzną. Gdy położyła mu rękę na ciele, zaczęło się dziać!

Narzeczona Artura Szpilki nie raz pobudzała wyobraźnię swoich fanów i podobnie jest tym razem. Kamila Wybrańczyk tym razem postanowiła podzielić się z internautami wideo, na którym ubrana jest tylko w skąpą bieliznę.

Narzeczona Artura Szpilki. Najseksowniejsze ujęcia
Najnowsze