Mariola Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota

Kiedy zobaczyliśmy, w jakich warunkach mieszka Andrzej Gołota, opadła nam szczęka. Bogactwo wylewa się ze zdjęć, nie uwierzycie

2022-03-22 10:53

Andrzej Gołota jest postacią, która przez lata elektryzowała kibiców polskiego sportu. Świetny bokser sprawiał, że miliony Polaków wstawało w późnych godzinach nocnych, aby móc na własne oczy zobaczyć starcia Polaka z największymi legendami dyscypliny. Mało kto wie, jak wygląda dom, w którym mieszka emerytowany sportowiec. Z tych zdjęć wprost wylewa się luksus i bogactwo!

Andrzej Gołota może pochwalić się naprawdę udaną karierą i życiem prywatnym. Sportowiec przez lata swojej kariery przynosił wielką dumę polskim kibicom sportu, walcząc z największymi legendami ringów, co przełożyło się na jego wielką popularność i uznanie. Mało kto wie, jak wygląda dom w Chicago, w którym mieszka medalista olimpijski. Jak widać na zdjęciach, sportowiec wie co to prawdziwa klasa, szyk i styl!

Lukas Podolski ma spory ból głowy. Musi podjąć kluczową decyzję, może spotkać się z ostrą krytyką

W takich warunkach mieszka Andrzej Gołota. Bogactwo aż się wylewa

Nie jest sekretem, że od wielu lat polski pięściarz związany jest z Chicago, w którym mieszka wraz z żoną i najbliższą rodziną. O ile sam bokser daleki jest od pokazywania swojego domu, o tyle jego małżonka - Mariola Gołota - bardzo chętnie chwali się na mediach społecznościowych tym, jak wygląda ich posiadłość. Zdjęcia dobitnie pokazują, że były reprezentant Polski w boksie dorobił się wielkiego majątku, który zagwarantował mu i jego rodzinie wspaniałe warunki bytowe. Aby zobaczyć, jak mieszka Andrzej Gołota w swoim domu w Chicago, przejdź do galerii poniżej.

Kamil Grosicki walnął prosto z mostu. Wrócił do wydarzeń z Paulo Sousą, dopiero teraz to wyjawił

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze