King Kong postraszy na gali Gromda 5! Szaleństwo w oczach

2021-04-16 12:13 Rafał Mandes
Karol KING KONG Grzesiuk
Autor: fot. Gromda Karol "KING KONG" Grzesiuk wystąpi na gali GROMDA 5

Uliczny wojownik mierzący ponad 2 metry wzrostu i ważący ponad 130 kg. Najtwardszy z twardych, wielki, barczysty z szaleństwem w oczach. Karol "KING KONG" Grzesiuk gotowy, aby się sprawdzić z największymi zakapiorami walk na gołe pięści. GROMDA 5 nadchodzi. Organizacja GROMDA, którą prowadzi Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek zyskała ogromną popularność w ciągu ostatniego roku i zdominowała nasz rynek, jeżeli chodzi o pojedynki bez rękawic.

Na tę chwilę GROMDA jest największą organizacją w Polsce zrzeszającą zawodników, których cechuje chęć walki na gołe pięści.

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia?

Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym.

Co za zwrot akcji! Będzie wielka walka Polaka w USA

Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Kiedy możemy spodziewać się gali GROMDA 5?

Według doniesień medialnych gala GROMDA 5 odbędzie się 7 maja.

Jan Błachowicz: Doping? To jak wyjść z kijem do walki [TYLKO U NAS]

Zadyma wygrał KRWAWY TURNIEJ na GROMDA 4! Pierwszy wywiad po wyjściu ze SZPITALA | Andrzej Kostyra
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze