Adam Kownacki

i

Autor: AP PHOTO Adam Kownacki

BOKS w Nowym Jorku

Kownacki - Demirezen TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać walkę Kownackiego 30/31.07? Na jakim kanale, STREAM ONLINE z walki Kownacki - Demirezen

Walka Kownacki - Demirezen - gdzie oglądać? Gala boksu w Nowym Jorku: Kownacki - Demirezen TRANSMISJA w TELEWIZJI. Gdzie oglądać walkę Kownacki - Demirezen w telewizji. Na jakim kanale? Gdzie oglądać walkę Kownacki - Demirezen? Gala boksu w Nowym Jorku. Noc 30 na 31 lipca będzie pełna sportowych emocji. Najpierw w Nowym Jorku odbędzie się mecz lokalnych Red Bulls z Barceloną Lewandowskiego. Później w hali zaprezentuje się Adam Kownacki podczas gali boksu, który chce przełamać złą passę po porażkach z Robertem Heleniusem. Czy "Babyface" wróci na zwycięskie tory? Czeka go duże wyzwanie! Kownacki - Demirezen TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać walkę Kownacki - Demirezen? Gala boksu w Nowym Jorku: Kownacki - Demirezen w TELEWIZJI. Na jakim kanale?

Kownacki - Demirezen: Gdzie oglądać walkę? Transmisja TV i STREAM ONLINE

Adam Kownacki - Ali Demirezen to walka, która ma być starciem "być albo nie być" dla polskiego pięściarza w poważnym sporcie. Po ostatnich dwóch porażkach z Robertem Heleniusem, "Babyface" nie jest już aż tak wysoko notowany w światowych rankingach. Polak wierzy jednak, że 30 lipca w Nowym Jorku pokona pięściarza z Turcji i ponownie wróci do ścisłej czołówki wagi ciężkiej na świecie. Adam Kownacki przed tym pojedynkiem zaliczył wielką przemianę. - Jestem bardzo wdzięczny Asi Jędrzejczyk, że pozwoliła mi trenować ze sobą w jej klubie. Tam poznałem Mirosława Babiarza, z którym przeprowadzałem treningi siłowe. Efekty są świetne. Dobrze się czuję, a moja siła bardzo wzrosła. Poza tym lubię tamtejszy klimat. W Nowym Jorku jest gorąco tylko przez parę miesięcy w roku. A w Miami jest ciepło codziennie - powiedział Kownacki w rozmowie z "Super Expressem".

Zamordowali byłego rywala Adama Kownackiego. Padło 13 strzałów, zabójca strzelił sobie w głowę

Walka Kownackiego: Na jakim kanale dzisiaj?

Adam Kownacki zdaje sobie sprawę z tego, że walka Kownacki - Demirezen będzie niezwykle ważna dla jego kariery. Porażka tak naprawdę może przekreślić jakiekolwiek nadzieje. - To dla mnie być, albo nie być. Pamiętam, że kiedyś miałem podobną sytuację, kiedy w 2014 roku walczyłem Charlesem Ellisem. On też miał przeciętny rekord - 9 zwycięstw i jedna porażka. Wtedy również ważyły się losy mojej przyszłości. Jeżeli teraz wygram, to znowu będę w czołówce wagi ciężkiej i znowu będzie o mnie głośno. Zbliżę się do walki o mistrzostwo świata. Jeżeli jednak przegram, to trzeba będzie się zastanowić co dalej - dodawał "Babyface".

Ali Eren Demirezen stoczył szesnaście zawodowych pojedynków, z których wygrał aż piętnaście, w tym 12 przez nokaut. W 2020 roku Ali Eren Demirezen pokonał na Ukrainie Kamila Sokołowskiego. Jedyną porażkę zaliczył z Efe Ajagbą.

Adam Kownacki - Ali Eren Demirezen: O KTÓREJ GODZINIE? Gdzie oglądać?

Walka Adam Kownacki - Ali Eren Demirezen już w nocy z soboty na niedzielę na gali w Nowym Jorku. Początek karty głównej o godzinie 3 polskiego czasu. Walka Kownacki - Demirezen ok. godziny 3.30-4.00 nad ranem. Transmisja TV na Polsacie Sport.

Adam Kownacki przed walką w Nowym Jorku

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze