Maciej Sulęcki wraca po długiej przerwie! Walka jeszcze w sierpniu

2020-08-06 22:52 MC
Maciej Sulęcki
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Maciej Sulęcki

Maciej Sulęcki po ponad rocznej przerwie wraca na ring! "Striczu" będzie największą gwiazdą gali Knockout Boxing Night 13, która odbędzie się 29 sierpnia w Suwałkach. Kto będzie jego rywalem? Tego na razie nie wiadomo.

Maciej Sulęcki to jeden z najlepszych polskich pięściarzy. Niestety, ostatni rok stracił z powodu kontuzji prawej ręki. - Nie czułem wielkiego bólu, raczej dyskomfort. Jako zawodowy sportowiec jestem do tego przyzwyczajony, było to dla mnie coś normalnego. Po walce z Rosado w marcu ubiegłego roku nastąpiło jednak apogeum. Zaczęły się duże problemy. Tak duże, że trzeba było operować - wspominał w rozmowie z "Super Expressem".

Kariera Ewy Brodnickiej nabierze większego rozpędu. Podpisała kontrakt z POTĘŻNYM PROMOTOREM

Maciej Sulęcki o kontuzji ręki: miałem połamane kości, spięli mnie śrubkami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Striczu" ma już za sobą problemy zdrowotne. Lekarze w końcu dali mu zielone światło na powrót. Dzięki temu czeka go występ na gali Knockout Boxing Night 13, która odbędzie się 29 sierpnia w Suwałkach. Będą tam walczyć także niepokonani Kamil Bednarek, Mateusz Tryc i Przemysław Zyśk.

Andrzej Gołota miał WYPADEK. Legendarny pięściarz trafił do szpitala [ZDJĘCIE]

Sulęcki ostatni pojedynek stoczył 29 czerwca 2019 roku. Przegrał wówczas z Demetriusem Andrade w Stanach Zjednoczonych. Stawką był pas mistrza świata w wadze średniej.

Najnowsze