Marcin Najman, Tomasz Adamek

i

Autor: SE, CLOUT MMA/ materiały prasowe Marcin Najman, Tomasz Adamek

zwrócił na to uwagę

Marcin Najman bez ogródek o Tomaszu Adamku po jego walce z Khalidovem! Wypalił z całą mocą, zwrócił uwagę na kluczowy detal

2024-02-27 12:10

Po walce z Mamedem Khalidovem na gali XTB KSW EPIC to Tomasz Adamek dopisał kolejne zwycięstwo do swojego rekordu, chociaż wielu fanów zastanawia się, jak wyglądałaby ta walka, gdyby kontuzji nie doznał Mamed Khalidov. Postawę Tomasza Adamka w walce wieczoru XTB KSW EPIC postanowił skomentować również Marcin Najman, który zwrócił uwagę na istotny szczegół, a więc pracę nóg Adamka i gorzko ocenił, że w tym aspekcie "Góral" zaczyna już odstawać.

Walka Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem na długo przed swoim rozpoczęciem wzbudzała sporo emocji oraz dyskusji o tym, jak zaprezentują się obaj zawodnicy. Niestety, temat nie zakończył się wraz z końcem gali XTB KSW EPIC, przede wszystkim ze względu na okoliczności, w jakich zakończyła się walka wieczoru, a więc kontuzję Mameda Khalidova. Po pojedynku wielu kibiców, dziennikarzy oraz ekspertów debatowało chociażby nad formą Tomasza Adamka i Marcin Najman również postanowił zabrać głos w tej sprawie. 

Najman wprost podsumował Adamka po walce z Khalidovem! Zwrócił uwagę na ten szczegół

"El Testosteron" znany jest z tego, że często komentuje w mediach społecznościowych najnowsze wydarzenia, nie ograniczając się jedynie do świata sportu. Przy okazji walki Adamka z Khalidovem nie mogło być inaczej. Częstochowski pięściarz szybko postanowił zwrócić uwagę na fakt, że jego zdaniem praca nóg "Górala" pozostawia już obecnie wiele do życzenia, a co wpływ ma przede wszystkim wiek pięściarza. 

Marcin Najman bez ogródek o Tomaszu Adamku po jego walce z Khalidovem! Wypalił z całą mocą, zwrócił uwagę na kluczowy detal

- (...) Jak widać, Adamek już nóg nie ma. Mówiłem to Wam już przed tą walką, gdy obserwowałem jego treningi. Niestety ten element już przestał funkcjonować, co nie jest niczym dziwnym – bo przecież Adamek to już nie jest bokser pierwszej młodości. Ręce pozostały w miarę szybkie, ale nogi już zostają. - wypalił oceniając występ Adamka Marcin Najman w swoim filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze