Mateusz Borek

i

Autor: fot. MB Promotions Mateusz Borek 11 marca orgaznuje galę boksu w Koninie

Mateusz Borek odkrywa kolejne karty! Szykują się potężne grzmoty

2022-02-02 10:35

Już 11 marca kolejna gala spod szyldu MB Boxing Night. Jedenasta odsłona odbędzie się w Koninie, a szef MB Promotions Mateusz Borek szykuje dla kibiców boksu sporo atrakcji. Znany komentator i promotor bokserski jak na razie odsłonił zestawienia trzech walk.

Gala w Koninie tytułowana jest "Heavy Business" i jest to nawiązanie zwłaszcza do jednego z pojedynków. Mowa o dopełnieniu trylogii w wadze ciężkiej przez Kamila Bodziocha i Jakuba Sosińskiego.

Panowie mają za sobą dwa emocjonujące starcia. Za pierwszym razem górą był Bodzioch, za drugim sędziowie wypunktowali remis. Poziom tych batalii nie był może najwyższy, ale dramaturgii i zwrotów akcji w obu przypadkach nie brakowało. W Koninie powinno być między linami ponownie bardzo ciekawie.

Mateusz Borek szczerze o TVP Boxing Night i powrocie Adamka. Mówi o dużej kasie dla byłego mistrza świata [TYLKO U NAS]

Mateusz Borek o TVP Boxing Night. Tę walkę chciałby zobaczyć!

W ringu 11 marca zobaczymy także Patryka Szymańskiego, który po raz pierwszy będzie miał okazję boksować przed własnymi kibicami. Szymański ponownie zmienił trenera - tym razem postawił na Andrzeja Fonfarę i na najważniejszą część przygotowań poleciał do Chicago. Jego rywalem w Koninie będzie Karol Welter.

Znamy już także przeciwnika dla Tomasza Nowickiego, który w ostatnich miesiącach prezentuje się znakomicie i w Koninie z pewnością będzie chciał podtrzymać dobrą passę. Nowicki skrzyżuje rękawice z Juanem Ruizem.

W ringu zobaczymy ponadto Kamila Łaszczyka, Tomasza Nowickiego, Łukasza Wierzbickiego, Kamila Młodzińskiego i Sebastiana Ślusarczyka

Borek o galach Gromdy: U nas nikt nie przystąpi do turnieju bez kompletu badań! [TYLKO U NAS]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany