Laura Grzyb

i

Autor: Instagram/lauragrzyb_official Laura Grzyb

Świetne zdjęcie

Najpiękniejsza polska pięściarka pokazała się w staniku. Wyobraźnia działa na najwyższych obrotach. Zdjęcie Laury Grzyb rzuca na kolana

2023-12-10 19:26

Laura Grzyb z każdą kolejną walką zdobywa coraz większa popularność oraz przebija się po szczeblach kobiecego boksu. Reprezentantka Polski ma już w posiadaniu jeden pas mistrzowski, ale na pewno nie zamierza się zatrzymywać i chce zdobyć mistrzostwo świata. Pięściarka zachwyca nie tylko w ringu, ale również w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje zdjęcia urzekające internautów.

Polski boks od pewnego czasu nie ma zbyt wiele postaci, które systematycznie dawałyby radość kibicom. O ile u panów lepsze chwile się zdarzają, o tyle u pań było z tym zdecydowanie gorzej. I czas przeszły jest tutaj jak najbardziej usprawiedliwiony, bo z dużą mocą w kobiecym boksie przebija się Laura Grzyb. Pochodząca z Jastrzębia-Zdroju pięściarka stoczyła dziesięć zawodowych pojedynków i wszystkie z nich wygrała. Seria zwycięstw doprowadziła ją do pasa mistrzyni Europy w wadze koguciej.

Żona Mateusza Masternaka to prawdziwa piękność! Zniewalająca uroda Darii Masternak. Zdjęcia, które rzucają na kolana

Polska pięściarka zachwyca fotografią

W kwietniu tego roku pokonała Marię Cecchi, a następnie w październiku obroniła tytuł pokonując Stevi Levy. Celem Grzyb jest jednak mistrzostwo świata i pięściarka jest coraz bliżej takiej walki, czym ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych. Ponadto Grzyb na swoim profilu na Instagramie publikuje również wiele zdjęć, które podkreślają jej nieprzeciętną urodę.

Zwłaszcza jedno z nich przykuło szczególną uwagę fanów. Na fotografii Grzyb pokazała się w staniku i jeansowych spodniach. Wszystko "zwieńczone" kuszącą pozą. Post ze zdjęciem w mig zebrał tysiące polubień, a w komentarzach nie zabrakło wpisów internautów wychwalających urodę mistrzyni.

Janusz Pindera o walkach Polaków o mistrzostwo świata i Fury - Usyk
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze