Piorunujący NOKAUT syna legendy boksu w debiucie. Potrzebował trzynastu sekund [WIDEO]

2019-11-03 15:39 MF
Evan Holyfield, syn słynnego Evandera
Autor: screen/Twitter DAZN Evan Holyfield, syn słynnego Evandera

To był debiut - marzenie. Evan Holyfield (1-0, 1 k.o.), czyli syn słynnego Evandera, znokautował w Las Vegas Nicka Winsteada (0-2, 0 k.o.) już w 1. rundzie. Amerykanin na zdemolowanie rywala potrzebował zaledwie... trzynastu sekund!

"Młody Holy", jak nazywany jest Evan Holyfield ma 22 lata i wielki talent do boksu. W przeciwieństwie do słynnego ojca, który był mistrzem świata w wadze junior ciężkiej i ciężkiej, Evan występuje w wadze junior średniej (do 69,8 kg). Jego debiut w zawodowym boksie nastąpił w słynnej hali MGM Grand w Las Vegas na wielkiej gali, w której walką wieczoru był pojedynek Saula Alvareza z Siergiejem Kowaliowem.

Rywalem młodego Holyfielda był Nick Winstead, który w czerwcu zadebiutował na zawodowstwie, przegrywając przez t.k.o. w 3. rundzie z Calebem Georgem. Pojedynek z Holyfieldem był zdecydowanie krótszy, bo trwał zaledwie 13 sekund. Syn legendy boksu niemal równo z pierwszym gongiem ostro ruszył na rywala i zasypał go lawiną ciosów. Winstead był bezradny i szybko padł na deski, a sędzia ringowy obwieścił zakończenie nierównego pojedynku.

Najnowsze