Pogromca Szpilki pójdzie do MMA? Chisora chce walczyć w Bellatorze

2020-05-31 22:31 MF
Dereck Chisora - Artur Szpilka
Autor: EastNews Dereck Chisora - Artur Szpilka

Dereck Chisora (32-9, 23 k.o.) słynie nie tylko z nokautującego ciosu, o czym boleśnie przekonał się Artur Szpilka, ale także z kontrowersji i prowokacji. Brytyjczyk w kolejnym pojedynku ma zmierzyć się z Oleksandrem Usykiem (17-0, 13 k.o.), ale wciąż nie wiadomo kiedy do niego dojdzie. "Del Boy" oświadczył, że jeśli oczekiwanie będzie się przedłużało to... pójdzie bić się w MMA.

Walka Chisory z Usykiem była planowana na 23 maja w Londynie, ale ze względu na pandemię koronawirusa, galę odwołano. Brytyjski pięściarz i jego promotor Eddie Hearn nie wyobrażają sobie, by pojedynek odbył się bez kibiców, a póki co, w Wielkiej Brytanii nie zanosi się na rychłe "odmrożenie" imprez masowych. Z tego powodu "Del Boy" rozważa występy w MMA:

- Niektóre walki nie wymagają obecności kibiców, ale ta z pewnością tak. Wszyscy czekamy na datę walki z Usykiem, ale jeśli to się przedłuży, idę do Bellatora - powiedział stanowczo w rozmowie z Press Association.

Grzegorz Proksa ujawnia PATOLOGIE w polskim boksie. „Nie ma szans na sukces”

Dereck Chisora zwyciężył w trzech ostatnich pojedynkach. W kwietniu 2019 roku pokonał na punkty Senada Gashiego, trzy miesiące później brutalnie znokautował Artura Szpilkę, a w październiku 2019 roku wygrał przez t.k.o. w 4. rundzie z Davidem Pricem.

Mariusz Wach robi pierwszą galę boksu w Europie w czasach zarazy! "Czekają, aż powinie nam się noga" [WIDEO]

Oleksandr Usyk po zdominowaniu wagi junior ciężkiej przeniósł się do "królewskiej" kategorii i w debiucie w nowej wadze pokonał przed czasem Chazza Witherspoona.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze