Kamil Łaszczyk

i

Autor: fot. MB Promotions Kamil Łaszczyk wystąpi w walce wieczoru gali MB Boxing Night 10 w Kaliszu

Polska - Reszta Świata w wersji latino! Mateusz Borek przedstawia kartę MB Boxing Night 10

2021-10-29 11:56

Dziś w Kaliszu jubileuszowa gala MB Boxing Night 10. W walce wieczoru zobaczymy Kamila Łaszczyka, wcześniej w ringu zaprezentują się także m.in. Damian Wrzesiński, Łukasz Wierzbicki czy Kamil Młodziński.

- W ten jesienny wieczór będą dominowały gorące latynoskie rytmy - zapowiada Mateusz Borek, organizator gali. Wracający do poważnej gry po kontuzji Kamil Łaszczyk zmierzy się z ofensywnie usposobionym Jose Valdesem (10-5-1, 4 KO). Meksykanin ma na koncie rywalizację z Julio Cesarem Martinezem (18-1, 14 KO) - aktualnym mistrzem świata i kolegą z sali treningowej samego Canelo.

Mateusz Borek typuje walkę Jana Błachowicza. Ważne słowa! [TYLKO U NAS]

Tuż przed walką wieczoru na zwycięski szlak spróbuje wrócić Damian Wrzesiński. „Wrzos" w maju przegrał z Erickiem Encinią (14-4-1, 5 KO), przerywając tym samym serię dziewięciu zwycięstw z rzędu, która poprawiła jego notowania w europejskich rankingach. Podczas MB Boxing Night X nie dojdzie do typowej walki na odbudowę - rywalem Polaka będzie Victor Julio (16-0, 8 KO). Niepokonany Kolumbijczyk spróbuje wykorzystać przewagę warunków fizycznych.

Sonda
Będziesz oglądał galę MB Boxing Night 10?
Polska - Reszta Świata w rytmie latino. Mateusz Borek przedstawia kartę gali MB Boxing Night 10

Ciekawych podtekstów nie zabraknie w walce Kamila Młodzińskiego z Agustinem Kucharskim (7-3-1, 2 KO). Pochodzący z Argentyny rywal to potomek polskich emigrantów, który planuje na stałe powalczyć o sportową przyszłość w Polsce. Wyróżnia go rzadko spotykany w tej kategorii wagowej wzrost (185 cm) i serce do walki. Kibice boksu mogli go już ocenić na tle Jana Lodzika (5-0, 1 KO) - w kwietniu Kucharski przegrał po niejednogłośnym werdykcie, który wzbudził sporo kontrowersji.

Na gali MB Boxing Night X nie może zabraknąć także ostrej polsko-polskiej bitki w wadze ciężkiej! Jakub Sosiński (5-2-1, 2 KO) odpocznie chwilę od rywalizacji z Kamilem Bodziochem (7-2-1, 2 KO) i tym razem zmierzy się z Michałem Bołozem (2-2-2, 2 KO). Kontrast w warunkach fizycznych i ofensywne style obu zawodników to najlepsza gwarancja kolejnej ringowej wojenki. 

W takim stroju Wrzesiński wyjdzie do ringu! Będzie jak superbohater. Mamy zdjęcie! [TYLKO U NAS]

Mateusz Borek o TVP Boxing Night. Tę walkę chciałby zobaczyć!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze