Polski bokser w WIĘZIENIU przygotowuje się do walki. WAŻNE słowa promotora

2021-01-16 20:27
Krzysztof Diablo Włodarczyk
Autor: East News

Za Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem niezbyt udany okres. Były mistrz świata organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej wpadł na prowadzeniu samochodu bez odpowiednich uprawnień. Jako że złamał tym samym zakaz sądowy, trafił na 5 miesięcy do więzienia. Jak się jednak okazuje, „Diablo” czas za kratkami stara się wykorzystać jak najbardziej efektywnie, o czym opowiada w rozmowie z portalem „Sportowe Fakty” jego promotor.

- Krzysiek jest zamknięty w celi, ma pozwolenie na widzenia. Czuje się dobrze: czyta książki i trenuje – z pełnym przekonaniem mówi promotor „Diablo”. - "Krzysio" miał zawsze różne przygody samochodowe. To dawna historia. Jakiś czas temu dostał "bilet", czyli wezwanie do stawienia się w zakładzie karnym. Wyrok odbywa od zeszłego piątku 8 stycznia – dodaje.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie - Start Grudziądz

Wasilewski podkreśla także, że czas spędzony „za kratkami” Włodarczyk stara się wykorzystać w sposób jak najbardziej efektywny. - Krzysio dalej trenuje. Gdy jest się zawodowcem, to nawet w oparciu o ciężar własnego ciała można zrobić dobry trening. Warunków nie ma teraz może idealnych, ale nie oznacza to, że trzeba leżeć i czekać aż brzuch urośnie – opowiada.

Andrzej Kostyra o Krzysztofie "Diablo" Włodarczyku: Dajcie mu dozór elektroniczny! Wystarczy!

- Podkreślę, że Krzysztof jest absolutnie pogodzony z karą, którą otrzymał. Natomiast będzie próbował przekonać sąd różnymi argumentami do tego, by choć część kary odbywać w systemie dozoru elektronicznego. Ale to absolutnie suwerenna decyzja sądu, który każdą sprawę rozpatruje osobno, na podstawie argumentów oraz życiorysu danej osoby. Dla Krzyśka to tylko etap. Mam nadzieję, że jak najkrótszy. Dalej myślimy o poważnych walkach – kończy Wasilewski.

KOSMICZNE pieniądze. Fury i Joshua zarobią kokosy

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk jest jednym z najpopularniejszych polskich bokserów. Na swoim koncie ma 63 stoczone walki, 58 z nich wygrał (w tym 39 przez nokaut). Jest byłym mistrzem świata organizacji WBF i IBF w kategorii junior ciężkiej.

Najnowsze