Kruszyna i King Kong

i

Autor: fot. Gromda Kruszyna i King Kong wezmą udział w super fightach na wrześniowej grali Gromda 6

Ponad cztery metry i blisko 300 kg! Giganci wracają na Gromdę

2021-08-17 13:33

Już we wrześniu czekają nas emocje z szóstą odsłoną gali Gromda. Po wakacyjnej Gromdzie Beach czas na wielki finał, którego stawką będzie sto tysięcy złotych. W tzw. super fightach zobaczymy z kolei dwóch gigantów, których znamy z poprzednich edycji.

Na ten finał kibice walk na gołe pięści czekają od dawna. O sto tysięcy złotych na Gromdzie 6 powalczą Tomasz "Zadyma" Gromadzki oraz Wasyl Halycz. Panowie mieli się zmierzyć na Gromdzie 5, ale Gromadzki miał problemy ze zdrowiem i ostatecznie do ich starcia dojdzie we wrześniu.

Wiemy, w jakim wieku Michalczewski stracił dziewictwo! W życiu nie zgadniesz!

Gromda 6 to jednak nie tylko wielki finał, ale także tzw. super fighty. Właśnie poznaliśmy dwóch pierwszych uczestników super walk. W ringu zobaczymy prawdziwych gigantów - "Kruszynę", który mierzy 205 cm i waży 145 kg oraz "King Konga", który mierzy 202 cm i waży 140 kg.

Niewykluczone, że podczas losowania wpadną na siebie i wtedy w ringu mielibyśmy zawodników, którzy razem mierzą ponad cztery metry i ważą niespełna 300 kg. To byłaby nie lada gratka dla kibiców Gromdy!

Wkrótce poznamy pozostałych uczestników super fightów oraz zawodników, którzy wezmą udział w następnym turnieju. Przypomnijmy, że na rywala w kolejnym pojedynku o sto tysięcy złotych czeka już Bartłomiej "Balboa" Domalik, który na Gromdzie 5 w finale pokonał Patryka "Glebę" Tołkaczewskiego. Ten drugi już 24 września zadebiutuje z kolei w boksie zawodowym na gali Tymex Boxing Night 18 w Obornikach.

Artur Szpilka w KSW! Zaczyna już we wrześniu!

BRODACZ WYGRAŁ GROMDA BEACH! Będzie rewanż z TYSONEM?
Najnowsze