Popłakał się przed kamerą, a potem pogratulował... Bońkowi! [WIDEO]

2021-04-21 10:00 Rafał Mandes
Jakub Straszewski
Autor: fot. AIBA/PZB Jakub Straszewski

Jakub Straszewski w wielkim stylu awansował do finału młodzieżowych mistrzostw świata w boksie rozgrywanych w Kielcach. W imprezie tej rangi będzie trzecim Biało-Czerwonym, który powalczy o złoty medal. Wcześniej srebro zdobyli Andrzej Gołota i Paweł Wierzbicki. 17-latek ma zatem szansę przejść do historii polskiego sportu. Na razie zdobył uznanie Zbigniewa Bońka.

Straszewski. podobnie jak Gołota i Wierzbicki, powalczy o złoto w wadze ciężkiej. Głośno zrobiło się o nim już po wygranej w ćwierćfinale. I to nie tylko za sprawą boksu.

17-latek udzielił wywiadu reporterowi TVP Sport, Piotrowi Jagielle. Na koniec poprosił o chwilę prywaty i za wsparcie podziękował mamie. Rozpłakał się, a wideo szybko stało się hitem w sieci.

Wspaniały dzień polskiego boksu. Będą trzy szanse na złoto!

Pod wrażeniem jego zachowania był m.in. Zbigniew Boniek, który napisał na Twitterze, że "zakochał się" w Straszewskim. Na odpowiedź ze strony pięściarza nie trzeba było długo czekać.

We wtorek, po zwycięstwie w półfinale, Straszewski ponownie przed kamerą TVP Sport pogratulował prezesowi PZPN wyboru na stanowisko wiceprezydenta UEFA oraz podziękował za ciepłe słowa pod swoim adresem.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wyszedł z więzienia! Pięściarz znów na wolności [TYLKO U NAS]

Straszewski o złoto powalczy w piątek z Kubańczykiem Jorge Luisem Felimonem Lobainem. Wcześniej, w czwartek, w finałach zobaczymy również dwie nasze reprezentantki - Natalię Kuczewską oraz Barbarę Marcinkowską.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze