Przejmujące wyznanie córki Andrzeja Gołoty o rodzinie. Małżeństwo ukrywało prawdę przed dziećmi

2022-05-19 16:08
Mariola Gołota, Andrzej Gołota
Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

Andrzej Gołota przez wiele lat był prawdziwą gwiazdą sportu w Polsce. Choć ostatecznie "Andrew" nie zdobył pasa mistrza świata w boksie, to na jego walki w Stanach Zjednoczonych rodacy chętnie zarywali nocki. Jednak nie wszyscy mogli oglądać kolejne wyzwania pięściarza. Jakiś czas temu Alexandra Gołota, córka ikony rodzimego sportu, wyjawiła prawdę na temat rodzinnego życia. Okazało się, że dzieci miały bardzo ograniczony dostęp do informacji.

Andrzej Gołota i Mariola Gołota doczekali się dwójki dzieci. Znane w całej Polsce małżeństwo ma syna Andrzeja Juniora i córkę Alexandrę. Właśnie z tą drugą jakiś czas temu rozmowę przeprowadzili dziennikarze "Przeglądu Sportowego". W szczerym wywiadzie pociecha legendarnego pięściarza postanowiła odkryć nieco rodzinnych sekretów. Jej opowieść mogła zaskoczyć najwierniejszych fanów "Andrew". Kibice spodziewali się raczej, że cała rodzina trzymała mocno kciuki za sportowca, gdy ten mierzył się w hitowych pojedynkach z największymi gwiazdami wagi ciężkiej. Alexandra Gołota przekazała, że było zupełnie inaczej, a rodzice starali się dystansować ją i brata od ringowych wyzwań ojca, które często kończyły się ranami.

Andrzej Gołota wyjawił prawdę o swoim synu. Doszło do sytuacji, w której się go obawiał

Córka Andrzeja Gołoty o życiu rodzinnym

Wywiady, w których dzieci poruszają sekrety życia ze znanymi rodzicami, często cieszą się wielką popularnością. Nic dziwnego, w końcu fani bardzo liczą na zakulisowe tajemnice dotyczące idoli. W przypadku Andrzeja Gołoty taką informacją może być to, że wraz z żoną nie pozwalali dzieciom oglądać walk bokserskich i ukrywali to, jak wyglądają często brutalne starcia. - Nie miałam dużego rozeznania. Nie tylko dlatego, że mama nie pozwalała nam oglądać jego walk. W domu mało o tym rozmawialiśmy - zaznaczyła wyraźnie w rozmowie z "PS" Alexandra Gołota.

- Rodzice traktowali to jako karierę taty i tyle. Raz mama włączyła mi dwie piosenki i poprosiła o wybranie lepszej. Miała znaleźć utwór, przy którym tata wyjdzie na ring. Ogólnie jednak rodzice nie chcieli, abyśmy z bratem za dużo wiedzieli - dodała po chwili.

Jednocześnie córka Andrzeja Gołoty zdradziła, że jej tata bardzo zmieniał się, gdy zbliżała się jakaś ważna walka. W zasadzie od razu widać było, że na horyzoncie jawi się już kolejne sportowe wyzwanie.

Kamila Wybrańczyk przeszła ogromną metamorfozę! Aż trudno uwierzyć, jak zmieniła się od początku związku z Arturem Szpilką

Taki był Gołota w domu

W trakcie kariery Gołota musiał często zachowywać koncentrację i przekładało się to także na życie w domu. - Stawał się cichy i poważny, bardzo skoncentrowany. Nawet gdyby mama nie powiedziała mi, że zbliża się pojedynek, domyśliłabym się - opowiedziała córka Alexandra.

Pociecha byłego sportowca przekazała też, że bardzo podziwia ojca za ambicję. - Cokolwiek robi w życiu, wkłada w to wszystko. Pod tym względem chciałabym być taka jak on. Ja nawet jeśli coś bardzo lubię, to czasami czuję się zbyt leniwa. A ojciec ma w sobie tę dyscyplinę, daje z siebie więcej niż sto procent - opisała kochanego tatę córka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze