Patusia z Projekt Lady i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Grafika: Beata Górka SE Patusia z "Projekt Lady" i Małgorzata Rozenek-Majdan

Rozenek w poważnym zagrożeniu?! Patusia chce ją uderzyć | TOTALbet Punchdown 5

2021-10-18 16:32

Patrycja "Patusia" Karczewska będzie jedną z gwiazd gali TOTALbet Punchdown 5. Sympatyczna blondynka nie ukrywa, że jeszcze nigdy nikogo nie uderzyła, choć zdarzało się jej samej oberwać. Teraz nie będzie jednak zmiłuj! Najpierw będzie musiała walić z liścia Esmeraldę Godlewską, a potem... Kto wie, czy nie zmierzy się z Małgorzatą Rozenek? "Patusia" z Projekt Lady chciałaby ją uderzyć! Dlaczego?

Patusia ostro o Esmeraldzie Godlewskiej: Kto to w ogóle jest?

Patrycja "Patusia" Karczewska to jedna z zawodniczek organizacji walk na liście, która zmierzy się na najbliższym wydarzeniu TOTALbet Punchdown 5! W pojedynku na plaskacze będzie próbowała pokonać Esmeraldę Godlewską. - Nie miałam okazji (nikogo uderzyć z liścia) i nie mogę się doczekać aż ją otrzymam i to zrobię. Zatrzymam się na kupie takiego kwasu hialuronowego. No coś pięknego! Mam nadzieję, że ten kwas dokona emigracji - grzmiała w rozmowie z "Super Expressem" Karczewska znana z programu Projekt Lady. Nie ukrywa, że wynik walki może być tylko jeden. - Wygra Patrycja Anna Karczewska - powiedziała z dumą.

Esmeralda Godlewska szokująco o depresji. Chciała odebrać sobie życie. Poruszające słowa przed TOTALbet Punchdown 5

"Patusia" z Projekt Lady: Chcę uderzyć Rozenek

Celebrytka nie ukrywa, że chciałaby się też zmierzyć z inną rywalką. - Znalazłaby się jeszcze taka jedna osoba. Niejaka Lady Rozenek! Chciałabym ją uderzyć. Oczywiście! Za to, że mnie wyrzuciła z Projektu Lady, a ja się nadaję na damę! Byłam, jestem i będę damą! - mówi zirytowana "Patusia". Cała rozmowa z Patrycją "Patusią" Karczewską w materiale wideo.

Kim jest jej rywalka? Esmeralda Godlewska ostro wypowiadała się o hejcie. Sprawdź szczegóły w galerii poniżej!

Kolejna gala walk "na liście"? TOTALbet Punchdown 5 zaplanowano na 22 października we Wrocławiu. Gala, której patronem medialnym jest "Super Express", a głównym patronem bukmacher TOTALbet, będzie do obejrzenia jedynie w systemie PPV na Punchdown.tv!

Sonda
Będziesz oglądał TOTALbet Punchdown 5?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze