Esmeralda Godlewska

i

Autor: Instagram / Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska szokująco o depresji. Chciała odebrać sobie życie. Poruszające słowa przed TOTALbet Punchdown 5

2021-10-18 13:12

We Wrocławiu znowu spadną liście. Na gali TOTALbet Punchdown 5 na scenie organizacji walk na plaskacze znowu stanie Esmeralda Godlewska. Popularna celebrytka wraca po wielkich prywatnych zawirowaniach. Na szczęście udało się jej je wyprostować. W rozmowie z "Super Expressem" przyznała wprost, że podczas bardzo nierównych zmagań z depresją miała bardzo trudny moment, gdy była gotowa na ostateczny krok...

Esmeralda Godlewska wraca do sportowych pojedynków. Na gali TOTALbet Punchdown 5 zmierzy się z Patrycją Karczewską znaną też jako "Patusia" z Projekt Lady. Już w piątek, 22 października będzie na pewno bardzo brutalnie. Fanów celebrytki może cieszyć, że udało jej się wyjść na prostą. W ostatnim czasie miała wiele życiowych zawirowań. Wielu pamięta, jak informowała na swoim Instagramie, że... umarła. W ostatnim czasie zmagała się z depresją. Opowiedziała o wszystkim w rozmowie z "Super Expressem". W pewnym momencie nagle stanęła nad przepaścią.

NIE PRZEGAP! Gdy Anna Lewandowska założyła tę koszulkę, oczy wypadły nam z orbit. Cena? Trzymajcie się mocno...

Esmeralda Godlewska: Chciałam odebrać sobie życie

Celebrytka nie ukrywa, że było z nią źle, ale nie wstydzi się swojej walki z podstępną chorobą. - Byłam na takim etapie zaawansowanej, bardzo ciężkiej depresji... Tak. To był ten dzień, kiedy chciałam odebrać sobie życie. Może ktoś się z tego śmiać. Dla mnie to nie jest powód do wstydu czy śmiechu - mówi wprost. Na szczęście w porę odnalazła się osoba, która pomogła Esmeraldzie Godlewskiej.

- Cierpiałam na depresję. I gdyby nie koleżanka, nie byłoby mnie już na tym świecie - nie ukrywa zawodniczka, która na TOTALbet Punchdown 5 stoczy kolejny ostry pojedynek. Nie oszczędza swojej rywalki. - Nie wiem, na czyich kolanach siedziała lub przed kim klękała. Nie znam jej - uderzyła w swoją przeciwniczkę. Wcześniej Godlewska wygrała pojedynek z Anastasiyą z Warsaw Shore.

Esmeralda Godlewska szczerze o hejcie. Sprawdź, co o nim mówiła w galerii poniżej!

Kolejna gala walk "na liście"? TOTALbet Punchdown 5 zaplanowano na 22 października we Wrocławiu. Gala, której patronem medialnym jest "Super Express", a głównym patronem bukmacher TOTALbet, będzie do obejrzenia jedynie w systemie PPV na Punchdown.tv!

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Będziesz oglądał TOTALbet Punchdown 5?
Esmeralda Godlewska: Walczyła z depresją, teraz zawalczy na TOTALbet Punchdown 5
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze