SEKS, namiętność i karczemne awantury. Skrywane tajemnice ROMANSU Mike'a Tysona z Naomi Campbell

2020-06-26 15:31 PO
Naomi Campbell: Nie przestanę się rozbierać
Autor: East News Naomi Campbell: Nie przestanę się rozbierać

To był gorący romans, który mógł zakończyć się tragedią. W najnowszej książce o Mike’u Tysonie (54 l.) pt. „Poskromić Bestię” ujawniono m.in. dramatyczne chwile tuż po tym, jak supermodelka Naomi Campbell (50 l.) dowiedziała się, że bokser zdradza ją w pokoju obok.

Pewnego dnia Naomi przyszła do Vegas Hilton, a my wiedzieliśmy, że Mike zabawia się z innymi laskami w pokoju obok” - pisze w książce Rory Holloway, jeden z najstarszych przyjaciół Mike’a Tysona i jego były menadżer.

Legenda boksu trafiła do szpitala. Dramatyczna relacja, miał problemy z oddychaniem

To było dwudzieste dziewiąte piętro. Naomi zaczęła wrzeszczeć przed drzwiami apartamentu, drapać drzwi i kopać w nie. W końcu wyszła na balkon sąsiedniego pokoju. Gdyby się poślizgnęła, byłoby po niej. (…) Pomyślałem wtedy: „O k.... Ona zginie i wszyscy pójdziemy do więzienia. Patrzyłem na te długie nogi gramolące się z jednego balkonu na drugi”.

Prezes PZB o Masternaku: Chcemy dać mu zarobić. Oby został przy boksie olimpijskim!

Oboje mieli wybuchowe natury. Nie byli jak ogień i woda, ale jak dwa ognie. Ich związek opierał się na zasadzie „wszystko albo nic”. Mike wychodził na przykład z imprezy, a ona stała w 20-centymetrowych szpilkach na dachu jego samochodu, robiąc w nim wgłębienia i miotając przekleństwa. Mike drapał się tylko po głowie i odchodził. Później łapał ją i uprawiali namiętny seks, a potem wszystko zaczynało się od nowa. Tacy właśnie byli Mike i Naomi” - czytamy dalej.

Marcin Najman odwołuje się do SUMIENIA! Namawia wszystkich na TO

Więcej w książce „Poskromić Bestię”, która ukazała się nakładem wydawnictwa „SQN”.

Futbologia 24.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze