STRASZNY nokaut! Polak wysłał rywala do szpitala. Co zrobił sędzia?! [WIDEO]

2021-07-24 20:44
Michał Soczyński brutalnie znokautował Matta Sena
Autor: fot. YT/bokser.org Michał Soczyński brutalnie znokautował Matta Sena

Na sobotniej gali Franka Warrena w Londynie zagraniczny debiut zaliczył reprezentujący grupę Queensberry Polska Michał Soczyński. Polak już w 1. rundzie brutalnie znokautował Matta Sena. Olbrzymi błąd popełnił sędzia, który po pierwszym nokdaunie niepotrzebnie pozwolił rywalowi na kontynuację pojedynku.

Walką wieczoru gali na Wembley Arena będzie starcie wagi ciężkiej - Joe Joyce skrzyżuje rękawice z Carlosem Takamem. Zanim rozpoczął się przekaz telewizyjny, w ringu zaprezentował się Soczyński.

Przejmujące słowa Kownackiego! "Niech ten koszmar się skończy"

Utalentowany pięściarz Queensberry Polska był faworytem starcia z Senem i zgodnie z przewidywaniami zanotował zwycięstwo. I to brutalne zwycięstwo!

Po pierwszym nokdaunie rywal wstał, sędzia popełnił duży błąd pozwalając mu walczyć dalej i Polak zrobił to, co zrobiłby każdy inny zawodnik na jego miejscu - dokończył robotę. Sen padł jak rażony piorunem, pomoc udzielana była mu już na ringu, ale ostatecznie przeciwnik wylądował w szpitalu. Mamy nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie...

Gromda Beach: Znamy pierwszych uczestników turnieju! Będzie krwawa jatka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze