Szpilka - Różański TRANSMISJA TV.

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Szpilka - Różański TRANSMISJA TV

Szpilka - Różański TRANSMISJA TV. Gala w Rzeszowie: Szpilka - Różański PPV w TELEWIZJI. Szpilka - Różański JAK OGLĄDAĆ TV?

2021-05-30 15:30

Artur Szpilka - Łukasz Różański TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gala w Rzeszowie 30.05: Szpilka - Różański TRANSMISJA w TELEWIZJI. Gdzie oglądać walkę Szpilka - Różański w TELEWIZJI. Szpilka - Różański TRANSMISJA TV. To może być pojedynek roku polskiego boksu. W Rzeszowie na gali KnockOut Boxing Night 15 dojdzie do walki Szpilka - Różański. Dość powiedzieć, że na trybunach pojawi się około dwóch tysięcy kibiców! Jakiej walki będą oni świadkami? Czekają nas nie lada emocje! Gala w Rzeszowie: Szpilka - Różański PPV w TELEWIZJI. Artur Szpilka - Łukasz Różański LIVE TRANSMISJA TV 30.05

KBN 15: Szpilka - Różański TRANSMISJA w TELEWIZJI

Artur Szpilka przed walką z Łukaszem Różańskim w Rzeszowie starał się w pełni skoncentrować na swoim pojedynku. - Odciąłem się w ogóle od społeczeństwa, odmawiam składania zeznań. Jestem swoim alter ego. W głowie tylko walka. Powiedział kilka słów za dużo i to siedzi w sercu. Nie chciałem tutaj w ogóle przychodzić, ale sprawy medialne. Odciąłem się całkowicie. Misiunia (ukochana Szpilki, red.) prowadzi mój profil, a profil Cyca i Pumby - prowadzi Cycu - powiedział Szpilka i za chwilę dodał. - Przyszedłem z szacunku do pana prezydenta i organizatorów - zaznaczył i wyszedł z sali. Między zawodnikami było gorąco podczas ceremonii ważenia.

WYKUP DOSTĘP PPV DO GALI SZPILKA - RÓŻAŃSKI. KLIKNIJ TUTAJ!

Szpilka i Różański nie ukrywają wzajemnej niechęci. Kolejny raz objawiło się to przy ceremonii ważenia, do której doszło w Rzeszowie w sobotnie popołudnie. Gdy obaj pięściarze stanęli twarzą w twarz, "Szpila" zaczął w niecenzuralnych słowach zwracać się do swojego rywala. Organizatorzy próbowali podstawić mikrofon, ale Szpilka tylko nerwowo go odepchnął. Przeciwnik na ten potok słów odpowiadał niezbitym z tropu uśmiechem.

Szpilka - Różański TRANSMISJA W TV PPV. Gdzie oglądać walkę 30.05?

Gala KnockOut Boxing Night 15 z walką Szpilka - Różański odbędzie się w niedzielę 30 maja. Początek walki Szpilka - Różański ok. godziny 21:00. Transmisja na żywo z walki Szpilka - Różański na KBN 15 nie odbędzie się w telewizji. Gala dostępna jedynie w systemie PPV. Możecie go wykupić tutaj!

ZADYMA na ważeniu! Taxi Złotówa ZAATAKOWAŁ Fit Dzika. KOMICZNE SCENY
Sonda
Kto wygra - Łukasz Różański czy Artur Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze