Tak mieszka Andrzej Gołota. Potężny krzyż na ścianie i dywan, który zna każdy Polak [ZDJĘCIA]

2021-12-26 17:58
Mariola Gołota, Andrzej Gołota
Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

Dom Andrzeja Gołoty robi ogromne wrażenie. Choć były znakomity pięściarz stara się chronić swoją prywatność, to dzięki zdjęciom jego żony Marioli na Instagramie możemy przekonać się, w jakich warunkach w Stanach Zjednoczonych żyje małżeństwo. Spory ogród i wnętrza urządzone ze smakiem od razu rzucają się w oczy. Co jeszcze można znaleźć w domu Andrzeja Gołoty za Wielką Wodą?

Andrzej Gołota od lat mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych. Były pięściarz wyemigrował z Polski, gdy stał się rozpoznawalną postacią światowego boksu. Za Wielką Wodą stoczył wiele niezapomnianych walk, na które wstawali rodacy w ojczyźnie, nawet w środku nocy. Swoją uczciwą pracą zarobił na dostatnie życie i dziś jemu oraz żonie Marioli nie brakuje niczego. Rodzina Gołotów cieszy się życiem w pięknym domu, którego zdjęcia co jakiś czas pojawiają się w internecie. Mariola Gołota nie ma większych oporów, by wrzucać na Instagrama fotki pokazujące codzienne życie jej bliskich. Dzięki temu możemy zobaczyć również, jak mieszka Andrzej Gołota. A posiadłość byłego sportowca robi spore wrażenie. Zdjęcia wnętrza i nie tylko znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Krzysztof Radzikowski był przy synu w wyjątkowej chwili. Taki moment pamięta się do końca życia

Tak mieszka Andrzej Gołota. Uwagę przykuwa krzyż

Andrzej Gołota i Mariola Gołota dbają o kontakty z najbliższymi. Często organizują wspólne posiłki dla całej rodziny, co również możemy zobaczyć na zdjęciach. Jednak największą uwagę w jednym z pomieszczeń przykuwa sporych rozmiarów krzyż. To udowadnia, że Gołotowie bez cienia wątpliwości są osobami bardzo wierzącymi. Oprócz tego fanom znajomy może wydawać się jeden z dywanów. Wzorzyste nakrycie podłogi było kiedyś modne i znajdowało się w wielu polskich domach. Widać więc, że Andrzej Gołota i jego żona nie zapomnieli o swoich korzeniach.

Tak Mariusz Pudzianowski zabił karpia! Zwierzę nie miało szans, Pudzian ma niezawodny sposób! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy podoba Ci się dom Andrzeja Gołoty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze