Krzysztof Radzikowski był przy synu w wyjątkowej chwili. Taki moment pamięta się do końca życia

2021-12-21 16:13
Krzysztof Radzikowski z synem
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z synem

Krzysztof Radzikowski to jeden z najbardziej utytułowanych strongmanów w Polsce. Mimo to w ostatnich latach kojarzony jest przede wszystkim z programem „Gogglebox” transmitowanym w TTV, a niedawno zadebiutował w oktagonie FAME MMA. Niestety, pierwsza walka nie poszła po jego myśli, gdyż przegrał z Piotrem „Bestią” Piechowakiem. Na szczęście masę radości przynosi mu syn, który nie ma jeszcze nawet roczku! Nic dziwnego, że dumny ojciec chętnie spędza z nim każdą możliwą chwilę.

Radzikowski miał w swojej karierze tę przyjemność, by rywalizować w zawodach strongman z Mariuszem Pudzianowskim. Ścieżki obu sportowców są dość podobne, tyle że „Pudzian” zdecydowanie wcześniej postanowił przerzucić się na MMA. Był on jednym z zapalników boomu na mieszane sztuki walki w Polsce, gdy w grudniu 2009 r. zgodził się na walkę w tej formule z Marcinem Najmanem. Przez dwanaście lat „najsilniejszy człowiek świata” znacznie się zmienił, przystosował swój organizm do trudów walk w klatce, a w jego ślady poszedł wreszcie gwiazdor programu „Googlebox” w TTV. Pod koniec września oficjalnie ogłoszono jego debiut w FAME MMA, do którego doszło podczas 12. gali freak fightowej federacji. W listopadzie przegrał on z Piotrem Piechowiakiem, ale nie zamierza rezygnować z MMA. Sporą motywację daje mu synek, Antoni, który urodził się w czerwcu tego roku.

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem i się zaczęło! Takiej wiadomości nie mógł się spodziewać

W galerii poniżej dowiesz się, jak Krzysztof Radzikowski podrywał dziewczyny:

Wielka chwila w życiu syna Radzikowskiego

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi w życiu Antosia. Nic dziwnego, że ekscytacja w domu Radzikowskich jest olbrzymia. Obowiązki, które do tej pory wydawały się dość monotonne, stają się wielkimi momentami. Nie inaczej było w przypadku tak pospolitej rzeczy, jak ubranie choinki. 40-latek pochwalił się specjalną fotografią na swoim Instagramie.

Tak Mariusz Pudzianowski zabił karpia! Zwierzę nie miało szans, Pudzian ma niezawodny sposób! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu widać piękną choinkę, która wymaga jednak udekorowania. Uśmiechnięty Radzikowski trzyma na rękach swojego syna i wspólnie wieszają na gałązce pierwszą bombkę. Obrazek ten znakomicie oddaje nastrój nadchodzących świąt, co nie umknęło uwadze internautów. „I to jest świąteczny obrazek!”, „To cudownie . To tata i syn razem ubierają choinkę brawo”, „Takie profile to lubię naturalne zdjęcie normalne ładne z dzieckiem” – to jedne z wielu pozytywnych komentarzy, jakie otrzymał były strongman pod najnowszym postem.

Sonda
Jak oceniasz debiut Radzikowskiego w MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze