Tomasz Adamek

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Tomasz Adamek

Ostre słowa "Górala"

Tomasz Adamek rozjechał Amadeusza Ferrariego przed walką na FAME MMA. Nie miał litości, krótko o umiejętnościach

2023-01-16 17:50

Amadeusz Ferrari zmierzy się na gali FAME MMA 17 z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Zdecydowanym faworytem do wygranej jest niepokonany pięściarz. Amadeusz Ferrari wierzy jednak w swoje umiejętności i to, że może zaskoczyć przeciwnika. Głos w sprawie walki zabrał... Tomasz Adamek! Legendarny "Góral" krótko wypowiedział się na temat umiejętności freak-fightera.

Tomasz Adamek jest ikoną polskiego sportu. Tak jak dla Andrzeja Gołoty, tak dla "Górala" fani zarywali noce, by oglądać jego emocjonujące starcia w Stanach Zjednoczonych. Niewielu spodziewało się, że po latach wciąż będzie czuł głód walki i będzie chciał wrócić do ringu. Tomasz Adamek przyleciał do Polski i udzielił kilku wywiadów. We fragmencie rozmowy opublikowanej na Twitterze przez Piotra Buczaka, Adamek nie przebierał w słowach.

Marcin Najman znalazł sposób na Jacka Murańskiego! Odkrył wszystkie karty przed walką na HIGH League 6

Adamek o umiejętnościach Ferrariego. Ostre słowa

Tomasz Adamek nie gryzł się w język. Już po jednych z pierwszych uderzeń, które zobaczył na nagraniu z treningu Amadeusza Ferrariego wydał swoją opinię.

- No bum. On nie umie walczyć, on nawet na ulicy by przegrał, bo weź przestań. Na ulicy by nie wygrał. To nie są przeciwnicy do walki w klatce. Łaszczyk wygra przed czasem - powiedział wprost były mistrz świata w boksie, szeroko się uśmiechając.

Kiedy gala FAME MMA 17?

Gala FAME MMA 17 odbędzie się 3 lutego 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Podczas gali zaprezentują się także m.in. YouTuberzy Mandzio i Gimper, Marcin Wrzosek czy Piotr Szeliga. Ruszyła sprzedaż biletów na ebilet.pl. Transmisja w systemie PPV na FAMEMMA.tv!

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Trener Łaszczyka szczerze o FAME MMA i Amadeuszu Ferrarim. Jedyny wywiad z konferencji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze